Skocz do zawartości

Filmy ostatnio obejrzane


Recommended Posts

Pszczelarz

Jason Statham i... film który nie zaskakuje. Przewidywalny akcyjniak na odmóżdżenie po ciężkim dniu pracy. Mi się podobał, wartka akcja, niezłe ujęcia, wciągająca dynamika. Dzieło kinematografii to nie jest, ale spoko. Jak ktoś na FilmWeb trafnie napisał, kolejne filmy z Jasonem powinny nie posiadać tytułów tylko roboczo brzmieć Statham 1, Statham 2 itd :)

 

Pszczelarz.png

 

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvels (disney+) , po 15minutach chciałem wyłączyć , dałem rady do 45 minuty i wyłączyłem. Tak durnego filmu chyba nigdy nie widziałem , scenarzysta musiał być pod sporym wpływem jakiś ciekawych środków ,że coś takiego wymyślił. Efekty specjalnie nie ratują niczego , szczere 0/10 - nie polecam ;)

PS: realizacja nie jak kinowy blockbuster , ale jak te paździerzowe disneyowe seriale

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak krytyczny bym nie był, ale to już nie to co kilka lat temu. Niestety.

I Marvel i DC spadło na pysk.

To wygląda na spisek, zatrudniają kogoś bo im ktoś inny kaze a ci niszczą co do tej pory tamci stworzyli.🤔

Jakby wszyscy oślepli i nie widzieli co sie dzieje. Szkoda, a tak fajnie bylo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda , Iron Man-a jestem w stanie oglądać powtórnie , Batmana z Bale-m także , ostatnie 10 lat Marvel/DC za bardzo nie wiem co było ;)

Aquaman 2 - także ostatnio obejrzałem , szału nie było ale na tle Marvels istnie wybitne kino :D 

Być może to wyglądało tak ,że szef mówi macie 200mln $ na film o tym czy tamtym , róbcie , ma być "szał" - macie 9msc czas/start

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquaman 2 dla mnie to był policzek w twarz. Z pierwszej części, która była bardzo dobra, do takiej parodii. Nawet Władce pierścieni tam wcisnęli,  a pomysł o zapomnianym królestwie nie był zły. Kto im te scenariusze pisze ostatnio.

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2024 o 07:50, Butler napisał:

Pszczelarz

Jason Statham i... film który nie zaskakuje. Przewidywalny akcyjniak na odmóżdżenie po ciężkim dniu pracy. Mi się podobał, wartka akcja, niezłe ujęcia, wciągająca dynamika. Dzieło kinematografii to nie jest, ale spoko. Jak ktoś na FilmWeb trafnie napisał, kolejne filmy z Jasonem powinny nie posiadać tytułów tylko roboczo brzmieć Statham 1, Statham 2 itd :)

 

Że też jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, żeby w jednym filmie obsadzić Jasona Stathama i Chucka Norrisa 🙄 To by była jatka, dwóch niezwyciężonych. A może sprawdziłby się model brazylijskiej czy tam tureckiej telenoweli - tasiemca? 

 

Chociaż nie, jeszcze jest Maczeta (Danny Trejo). Ten by ich obu wykończył 🤣 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Przed chwilą, Butler napisał:

31 stycznia pisałem o nim, widzę że przemyślenia po seansie mamy zbieżne ;) 

Rozwałka jak u JW-ka , nic nie ruszało Stathama , do tego Jeremy Irons ... Lubię dobrze zrealizowane akcyjniaki + elegancko pokazane jak rabuje się starsze osoby via internet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...