Skocz do zawartości

Streamer do 10k


Marcin De

Recommended Posts

3 godziny temu, ULV napisał:

Może tak, może nie. 

Ty może jesteś pogodzony z tymi błędami, ja niestety na taki stan rzeczy nie mogę patrzeć.

No ale, czego można wymagać za urządzenie które kosztuje 400 pln. 

Mam usbridge sig z liniowym, czyli w cenach nowego około 1800, ale to dalej malina. Nie zawiesiło mi się to ani raz, ani raz nie przerwało, itp. Stabilność 100%. Ale sotm też jest stabilny, inna inszość ze spora czescią gotowców 

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcinmarcin napisał:

Mam usbridge sig z liniowym, czyli w cenach nowego około 1800, ale to dalej malina. Nie zawiesiło mi się to ani raz, ani raz nie przerwało, itp. Stabilność 100%. Ale sotm też jest stabilny, inna inszość ze spora czescią gotowców 

Ja w tym budżecie, mam sotma neo plus zasilacz linowy. Nie widzę najmniejszego sensu bawić się maliną.

Edytowano przez ULV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Fafniak napisał:

Ja mam taki modem/router 

https://www.upc.pl/internet/poznaj/modemy/

Ten starszy compal connect box 

 

 

Przejrzałem instrukcje i niestety nic nie znalazłem na temat tej funkcji

Instrukcja to tylko instrukcja. 

Należy się zalogować na router i zobaczyć co w trawie piszczy. 

UPC jest znane z tego, że opcja bridga w jednym firmware danego routera jest a w drugim już nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Fafniak napisał:

jutjubie - podobnie

A konfigurowałeś go jakoś pod swoje potrzeby? No i prozaicznie zapytam, restartujesz go czasem? U mnie jak zamuli raz na jakiś czas to nawet dźwięk ze streamingu siada a na netflix mam pixeloze. Ale to nie wifi, myślę że to już problem z samym połączenie modemu kablowego z kontrolerem modemów. 

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

A konfigurowałeś go jakoś pod swoje potrzeby?

prócz wprowadzenia hasła to nie bardzo - to jest ten przypadek gdy jest to dla mnie terra incognita 

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

No i prozaicznie zapytam, restartujesz go czasem?

bardzo rzadko 

natomiast faktem jest ze od miesiąca cos się poprawiło i przynajmniej lepiej radio streamowane dziala i ten spotyfaj przerzucony na moode

natomiast pozotały te pyknięcia w dzwieku przy video

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Amarok napisał:

Router należy restartować, mój Asus ma już parę lat, praktycznie jest restartowany w każdy dzień i nie mam z nim żadnych problemów. W niektórych routerach w ustawieniach jest nawet opcja i można ustawić by router sam się restartował np. w godzinach nocnych. 

Totalna bzdura. Router który sam nie potrafi opróżnić swojej pamięci cache i wymaga do tego restartu, to zwykły marketowy śmieć.

No ale są routery i są routery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ULV napisał:

Totalna bzdura. Router który sam nie potrafi opróżnić swojej pamięci cache i wymaga do tego restartu, to zwykły marketowy śmieć.

No ale są routery i są routery.

Jak się na czymś nie zna to się lepiej nie wypowiadać i życzę powodzenia w postawieniu twojego własnego modemu kablowego w dowolnej sieci 😁

1 godzinę temu, Amarok napisał:

Router należy restartować

modem kablowy też 

34 minuty temu, Fafniak napisał:

w jakim miejscu szukać takich ustawień ?

Nie ma takich z tego co pamiętam. Wyłącz go czasem i daj się odnowić dzierżawie - trwa to z 5 minut

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...