Skocz do zawartości

dysk + aplikacja + wzmacniacz


hsw4

Recommended Posts

Cześć.

Mam Cambridge Audio CXA81 na którym za pośrednictwem USB mogę odtwarzać pliki w 32 bit/384 kHz i DSD256. Jak podłączam laptopa z dobrymi plikami FLAC jest po prostu bajka, a że mam przeogromną bibliotekę muzyki w takim formacie to często tak jej słucham.

Jako że człowiek z wiekiem robi się coraz bardziej wygodny to szukam prostszego rozwiązania.

Chciałbym podłączyć do wzmacniacza "jakieś urządzenie" z wbudowanym lub lepiej wolnym miejscem do wpięcia dysku. Do tego koniecznie musiałaby funkcjonować jakaś aplikacja na android do zarządzania taką muzyką. Nie wiem czy takie rozwiązania w ogóle funkcjonują, nie potrzebuję rozbudowanych urządzeń z radiem, tidalem i innymi tego typu. Chciałbym po prostu wygodnie odtwarzać muzykę z poziomu telefonu z mojej biblioteki z plikami FLAC.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś robiłem przymiarkę do tej maliny ale trochę mnie przeraziła konieczność tej samodzielnej konfiguracji, ale chyba faktycznie trzeba będzie się z tym zmierzyć, jak alternatywa ma być kupno transportów audio za kilkanaście tysięcy złotych. Tym bardziej, że te maliny grają ponoć przyzwoicie.

Edytowano przez hsw4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj

Pro ject Stream Box S2 Ultra nie polecam.

 

 

Dnia 29.12.2021 o 13:56, mkk napisał:

Czy a jak tak to jaki ekran można podłączyć do USBridge Sig aby widzieć zawartość dysku i co się puszcza  ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2021 o 13:56, mkk napisał:

Pytanie jaki ewentualnie niedrogi ekran do maliny aby kontrolować co się puszcza z dysku i ewentualnie za pomocą ekranu kontrolować zasoby podłączonego dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dariusz Urbaniak napisał:

Pytanie jaki ewentualnie niedrogi ekran do maliny aby kontrolować co się puszcza z dysku i ewentualnie za pomocą ekranu kontrolować zasoby podłączonego dysku.

Przepraszam za dubel ale kliknęło mi się dwa razy :) sorki. Odnośnie kontroli przez telefon proszę naświetl coś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dariusz Urbaniak napisał:

Przepraszam za dubel ale kliknęło mi się dwa razy :) sorki. Odnośnie kontroli przez telefon proszę naświetl coś więcej.

Jak wpiszesz adres IP maliny w dowolną przeglądarkę, na dowolnym urzadzeniu wpiętym do jej sieci - czy to laptok czy telefon masz dostęp do systemu, nie potrzebny a nawet nie wskazany żaden dodatkowy ekranik (za małe i może siać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dariusz Urbaniak napisał:

Pro ject Stream Box S2 Ultra nie polecam.

Czemu?

Pisze z ciekawości.

13 godzin temu, Dariusz Urbaniak napisał:

Pytanie jaki ewentualnie niedrogi ekran do maliny aby kontrolować co się puszcza z dysku i ewentualnie za pomocą ekranu kontrolować zasoby podłączonego dysku.

Masz też dedykowane ekrany do Maliny. Trzeba tylko zapytać Botland jak to spiąć z tym konkretnym urządzeneim skoro on jest już ładnie "zamkniety"

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...