Skocz do zawartości

Yamaha A-S 1200...


Mumia70

Recommended Posts

Może na wiosnę Yamaha coś odpali z odtwarzaczami CD,jakieś 1100,1200...Może 2100,2200...Myślę że czymś mile zaskoczy.

Może na wiosnę Yamaha coś odpali z odtwarzaczami CD,jakieś 1100,1200...Może 2100,2200...Myślę że czymś mile zaskoczy.

Może na wiosnę Yamaha coś odpali z odtwarzaczami CD,jakieś 1100,1200...Może 2100,2200...Myślę że czymś mile zaskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD S300 już nie ma, 303 to jego następca.

Pozostałe modele będa dostęne (kwestia - kiedy ?) . Podają przecież ,że nie mają półprzewdoników i dlatego produkcja stanęłą (spojrz zdjęcie powyżej).

Yamaha na swojej stronie podaje co kończy produkować.

Kończy ze streamerami oraz ampli stereo.

Zostaje przy,tak jak wspomiałeś, wzmakach stereo , gramofonach i  CD właśnie.

No chyba,że szykują jakieś niespodzianki i jakieś nowe produkty w miesjce wycofywanych się pojawią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, terracan1929 napisał:

CD S300 już nie ma, 303 to jego następca.

Pozostałe modele będa dostęne (kwestia - kiedy ?) . Podają przecież ,że nie mają półprzewdoników i dlatego produkcja stanęłą (spojrz zdjęcie powyżej).

Yamaha na swojej stronie podaje co kończy produkować.

Kończy ze streamerami oraz ampli stereo.

Zostaje przy,tak jak wspomiałeś, wzmakach stereo , gramofonach i  CD właśnie.

No chyba,że szykują jakieś niespodzianki i jakieś nowe produkty w miesjce wycofywanych się pojawią. 

https://europe.yamaha.com/en/products/audio_visual/hifi_components/index.html

To jest to co jeszcze Yamaha oferuje w segmencie Stereo .Pozostale modele to przeszlosc

 

A to archiwum oznaczone "Discontinued" Byc moze na Japonie produkuja ...ale tam 110V kroluje

 

3.jpg

4.jpg

Edytowano przez Himling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wykłucać, bo nie mam w tym żadnego interesu :)

Strony Yamahy,szczególnie ta europejska, są słabo aktualizowane. Takiej marce nie przystoi tak marna witryna. Zachodzę w głowę, czym to jest spowodowane, i za cholerę nie mogę ogarnąć w czym rzecz.....

Ale japońska strona w stosunku do europejskiej  jest zdecydowanie  bardziej aktualna. Na europejskiej cały czas mają w ofercie 701, podczas gdy od kilku miesięcy wzmak ten nie jest produkowany.

Chyba, że na stronie tej informują o tym, co mają jeszcze w magazynach. I może także dlatego widnieje tam CD-300 podczas gdy także to urządzenie nie jest produkowane......

Jak jest faktycznie dowiemy się pewnie w momencie, gdy półprzewdoniki będą bezproblemowo dostępne i koszty frachtu zejdą na ziemię.... :) 

Tu masz najbardziej aktualny katalog produktów , datowany na sierpień 2021 r. (czyli pół roku temu)

Oczywiście ze strony japońskiej po krzaczastemu :) 

https://jp.yamaha.com/files/download/brochure/5/1366955/ABC2108_AudioCatalog_2021_0819.pdf

Bo na stronie europejskiej, najbardziej aktualny katalog jest z 2019 roku.........

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, terracan1929 napisał:

Produkowane   są wszystkie wyżej pokazane modele (w tym wspomniany w temacie  CD-S1000), ale po wejściu na stronę poszczególnych modeli pojawia się zapis o opóźnieniach w dostawach sprzętu.

Takze będzie dostępny. Kwestia kiedy.

Z tym produkowane to bym uważał a raczej nie wierzył.

Po prostu zostawili na stronie.

12 godzin temu, terracan1929 napisał:

Ale japońska strona w stosunku do europejskiej  jest zdecydowanie  bardziej aktualna. Na europejskiej cały czas mają w ofercie 701, podczas gdy od kilku miesięcy wzmak ten nie jest produkowany.

To prawda. Ale jest dostępny. Nie uśmiercają produktu do póki jest chociaż śladowy magazyn.

Tak działa większość firmy z elektroniki

obraz.thumb.png.388164d1cde2212f6bcd9bb8d7e44acd.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...