Skocz do zawartości

Na czym muzycy słuchają muzyki...


LML

Recommended Posts

ześć wszystkim

Jakiś czas temu zastanawiałem się na czym muzyki słuchają ci którzy tworzą muzykę i są z tego znani. 
Ciekaw jestem jakiego sprzętu używają Ci których słyszymy w radiu, ale również Ci którzy są wybitnymi muzykami ale nie celebrytami i nawet o ich istnieniu nie wiemy. 

Natknąłem się na taki fajny artykuł:

https://downhomedigital.net/blog/how-stars-listen-to-music/

 

Jeśli macie jakieś fajne niuanse informacyjne (np, że Hans Zimmer słucha muzyki na głośnikach JBL bluetooth to jego jedyny zestaw;) to proszę dzielcie się tutaj takimi informacjami;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
37 minut temu, Dzik napisał:

Elijah Wood słucha Klipsch? Teraz już wiem, czemu Frodo był najmniej lubianą przeze mnie postacią z trylogii. Ian McKellen na pewno słucha jakichś świetnych, wiernych monitorów.

Może te monitory Lady Gagi takie są? Chyba po raz pierwszy spotykam się z nazwą Barefoot. Ich topowe kolumny są bardzo interesujące, no, przynajmniej na papierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę np przykuł Threshold audio, którego posiadał Steve Jobs.
Nie słyszałem nigdy o tej firmie>

I zastanawiające jest to w jaki sposób on słuchał muzyki... ;)
No bo jeśli faktycznie siedział sam na gołej podłodze w pustym pokoju to akustycznie to nie mogło być rewelacyjne... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...