Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

  • 1 month later...

Cześć, Mam problem na który nie znalazłem odpowiedzi (Przyznam też, że nie czytałem wszystkich 58 stron forum)

Mam WIIM Mini i chciałem go podłączyć w aucie pod aux radia samochodu.

Nie mogę bez wiwi połączyć się z tym cackiem tylko po samum bluetooth.  Mam wifi w telefonie i mogę ustawic hotspota ale nadal przy uruchomieniu apki WIIM Home chce połączenia z wifi. Udało mi się go sparować z telefonem po BT ale Tidal nie widzi go jako urządzenia mam tylko głośnik wewnętrzny telefonu jako urządzenie odtwarzające.  Nie chcę stawiać routera wifi w aucie. Na zdjęciach niby można działać po bt. Ja bez wifi nawet nie mogę wejść w jakiekolwiek ustawienia. 

Da się tego Wiim mini podłączyć po samym BT?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam problem z wiimmini....  Urządzenie nie widzi sieci wifi. Dodam że przechodziłem na światłowód Orange . Wcześniej był funbox2 i wszystko działało, teraz jest funbox6 i niestety wiim mini nie widzi rutera. Telefony, tv,  laptop normalnie się połączyły . Na ruterze mam rozdzielone pasma na 2,4GHz i 5GHz... Co może być nie tak , proszę o pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, groszek25 napisał:

Odinstalowałem apke z telefonu, zainstalowałem ponownie i dalej to samo... Skanuje ale nie odnajduje żadnej sieci... Ręce już mi opadają 

Apka to nie rozwiązanie problemu. To wiim musisz zrestartować a nie apke.

15 godzin temu, groszek25 napisał:

Chyba wina była po stronie mojego telefonu bo z telefonu żony połączyłem i skonfigurowałem za pierwszym razem. Po połączeniu z wifi teraz i z mojego telefonu wszystko działa. Nie wiem czemu tak się działo ale najważniejsze że działa ... Dziękuję za pomoc.

dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...