Skocz do zawartości

Streamer + DAC - co wybrać na dobry początek ?


leviath

Recommended Posts

9 minut temu, Aprox napisał:

A może wypróbuj nowy streamer od Taga Harmony TWA-10B ...kosztuje rozsądne pieniądze a z tego co znalazłem w sieci ma bardzo dobre opinie. Wielu testujących było w szoku że ze streamera "za grosze" można uzyskać takie brzmienie ...

On niestety nie załatwia sprawy.

3 minuty temu, DiBatonio napisał:

Komputer też może robić za streamer, tutaj jednak nie wszystkie aplikacje obsługują serwis Deezera.

Ale Tidal hifi już tak, podobna cena do Deezera.

Tak jest do tej pory ale chcę teraz osobny streamer do wzmacniacza. Gdyby ifi Zen Da miało wejście optyczne to nie było by tematu a tak muszę kombinować.

Dla mnie Deezer jest lepszy od Tidal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, J4Z napisał:

A nie wiem. Ja pamięć mam dobrą, ale krótką. 😄

lpomisa zdanie znam mniej więcej. 

Wg mnie topping gra bardziej technicznie. Czyli ifi bardziej analogowo😝, ale mimo wszystko z werwą i dość rozdzielczo. 

Pewnie gdyby topping był pierwszy, grał by do dziś. Chociaż design ifi bardziej mi leży. Marantz ma okrągłe boczki, ATC też, i ifi idzie też trochę w tę stronę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arturro007 napisał:

Teraz z kompa ale chcę podłączyć ifi ZEn Dac do wzmacniacza w przyszłości i szukam streamera który posiada wyjście usb.

Jest wprawdzie hifi Zen stream ale kosztuje 1800 zł.

Słucham Deezer hi-fi i radia internetowego.

Malina. Ale nie wiem który soft obsługuje Deezer'a

15 godzin temu, Aprox napisał:

A może wypróbuj nowy streamer od Taga Harmony TWA-10B ...kosztuje rozsądne pieniądze a z tego co znalazłem w sieci ma bardzo dobre opinie. Wielu testujących było w szoku że ze streamera "za grosze" można uzyskać takie brzmienie ...

Tylko on nie ma USB, ale ma od razu wyjscie analogowe. iFi był by niepotrzebny.

Albo podłączyć kompa po prostu

Piotr

 

Edytowano przez Piotr Sonido
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Malina. Ale nie wiem który soft obsługuje Deezer'a

Tylko on nie ma USB, ale ma od razu wyjscie analogowe. iFi był by niepotrzebny.

Albo podłączyć kompa po prostu

Piotr

 

Myślałem o Malinie ale miałbym problemy z ustawieniem systemu. Pomyślałem o jakimś mini pc z Dafine do kupienie na shopiee za 250 zł. Sterowanie z telefonu.

 

ifi zen to dobry dac - ta Taga nie wiem czy jemu dorówna? Ale faktycznie to dobre rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie są opcję.

21 godzin temu, Arturro007 napisał:

Myślałem o Malinie ale miałbym problemy z ustawieniem systemu. Pomyślałem o jakimś mini pc z Dafine do kupienie na shopiee za 250 zł. Sterowanie z telefonu.

Wszystko znajdziesz w sieci. Ja akurat Deezera nie korzystałem ale nie sądze aby nie było takiej opcji. Spotify, Tidal są ogarnięte i nie ma problemu z systemem.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 16.05.2022 o 07:24, S4Home napisał:

Pierwsze połączenie lanem? Potem WiFi ruszyło?

Ja uzywam osobny transport osobny DAC, od lat.

Piotr

Topping np plus silent angel a mam jeszcze roksan attessa - słucham muzyki na roksan attessa do tego mam podłączony cambirdge audio który po kalbu usb podłączony jest do kompa - muzyka gownie  z tidal i jakbym  chciał zmienić na lepsze i wziać wersje ze stremerem to co musiałbym zrobić bo mnei łebn boli od tego?

Edytowano przez Szkice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...