Skocz do zawartości

Subwofer - propozycje


StyQ

Recommended Posts

Witam, 

Chcę kupić suba do mojego zestawu,
Od jakiegoś czasu obserwuje forum, śledzę wątki związane z subwooferami.  Czym więcej czytam tym większy mam mętlik, wiem też ze każde warunki gdzie stoi zestaw audio są inne.
Mam Denon DRA-800H + QA 3050i
Korzystam z tego zestawu 50/50 kino domowe i muzyka, przy czym muzyka elektroniczna z mocniejszym podbiciem basu.
Przewidywalny budżet to 1k PLN

ps. myslalem o używce BK Electronics Gemini II

Poniżej projekcik jak wygląda salon
Proszę o porade

 

Pozdrawiam

Remik S

salon.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz uczciwej propozycji to musisz znacznie podnieść budżet. Subwoofery, które sprawdzą się w stereo robi nie wiele firm o wśród nich znajdziesz takie marki jak Rel, SVS, czy Velodyne. Są to konstrukcje zamknięte bazujące na dynamice i szybkości, co ważne nie zamulają dźwięku. Popatrz na takie modele jak SVS SB1000 PRO, Velodyne DB-10, czy REL T/5x.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, StyQ napisał:

Dziekuje.

Q21: https://www.avforums.com/threads/bk-gemini-ii-or-rel-t51i.2347963/

Jesli mozesz przejdzyj ten link. Porownanie m.in. GeminI II z REL. A co do SVS to troche za wysoka polka lecz dzieki. Moze wardo dolozyc kilka zloty.

TopHiFi sam nie wiem.

Zerknij na mapkę Polski i sprawdź czy nie masz któregoś z naszych Topów gdzieś blisko siebie. Warto posłuchać tego...dużego SUBA :) , zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie polecaja sprzetu uzywanego i chyba nei słyszeli i nie widzieli nigdy BK.

Te propozycję od nich , poza basso 840, to dobre konstrukcje do stereo ale znacznie droższe.

Masz mały budżet ale to sie da zrobić. BK ELEC jak najbardziej i wspomniane przezemnie Tannoye. Możesz ich nie upolować od razu ale cierpliwości i uda się dostać dobry sub za znacznie mniejsze pieniądze.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...