Skocz do zawartości

Audio stereo z nisko schodzącym basem do 3000zł - heco aurora 700 nie dały rady


blaku 636

Recommended Posts

Dnia 14.12.2022 o 13:28, Robs86 napisał:

To jest mój tekst który tutaj zamieściłem, ale po wysłaniu go był problem z aktywacją konta i niebudało się go zamieścić, napisałem maila w tej sprawie do administracji i moje konto zostało aktywowane „ręcznie” o tym mailowo poonformowała mnie Pani Aleksandra, natomiast kto to jest „Sund” i dlaczego zamieścił mój tekst nie mam pojęcia. Teraz sam to zauważyłem, że to tam jest nam moim.

@MariuszZ , merytorycznie dostałeś wyjaśnienie ponad 2 tygodnie temu, co Ty teraz doraźnie chcesz zrobić? 🤣

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Butler napisał:

merytorycznie dostałeś wyjaśnienie ponad 2 tygodnie temu, co Ty teraz doraźnie chcesz zrobić? 🤣

Nie wiem czemu ale poprzednio nie widziałem wpisu Sunda i nie bardzo wiedziałem o co Wam chodzi. Użytkownik napisał obszernie na temat. Może początki zaćmy albo jakiejś jaskry? Nie wiem czemu tego wpisu nie dostrzegłem. Doraźnie zrobiłem co trzeba. jak się nie podoba to proszę pisać do Administracji ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Robs86 napisał:

wpis powstał tydzień wcześniej ponieważ nie mogłem aktywować konta link który przychodził na mojego maila nie działał więc napisałem maila do administracji administracja odpisała mi i ręcznie aktywowała moje konto trwało to kilka dni więc postanowiłem mój tekst zamienić ponownie co też uczyniłem nawet nie zauważyłem że powyżej jest mój tekst który próbowałem zamieścić tydzień prędzej i ktoś go po prostu ukradł nie wiem jak to się stało jak to możliwe i kto to jest Sund ale dopiero po wpisach innych forumowiczów Zorientowałem się że coś jest nie tak mam maila od administracji Forum potwierdzający problemy z funkcjonowaniem linków aktywacyjnych. Bardzo bym chciał jeżeli ktoś z administracji Forum znajdzie chwilę czasu żeby sprawdził numery IP moje i Sunda może z tego coś się dowiemy, czy to z tego samego komputera, tej samej sieci, a może całkiem innego miejsca w Polsce był zamieszczony Powyższy (mojego autorstwa) komentarz

Inna kwestia to jak w moim przypadku kiedyś gdy nowy użytkownik skopiował moj wpis w 100% (Dosyć długi był i to nawet w tym samym temacie - czyli ktos przeczytal po czym napisał dokladnie to samo na nastepnej stronie - @RoRo zareagował odpowiednio), a co innego gdy wpis ukazuje sie przed Twoją publikacja na nie Twoim nicku. Generalnie nikt o tym wpisie nie wiedział. Jesli jest jak piszrsz to...  Baaardzo ciekawa sytuacja. 🤔

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Inna kwestia to jak w moim przypadku kiedyś gdy nowy użytkownik skopiował moj wpis w 100% (Dosyć długi był i to nawet w tym samym temacie - czyli ktos przeczytal po czym napisał dokladnie to samo na nastepnej stronie - @RoRo zareagował odpowiednio), a co innego gdy wpis ukazuje sie przed Twoją publikacja na nie Twoim nicku. Generalnie nikt o tym wpisie nie wiedział. Jesli jest jak piszrsz to...  Baaardzo ciekawa sytuacja. 🤔

 

jest jak piszę bo jaki inny cel miałoby przeczytanie czyjegoś tekstu po czym po kilku dniach skopiowanie go i napisanie pod spodem, tylko zastanawiające jest to Że jeżeli pisałem ten tekst będąc nie zalogowanym użytkownikiem bez aktywnego konta po czym dałem wyśli i poprosiło mnie o stworzenie konta, co też zrobiłem czyli ten tekst teoretycznie nie powinien się nigdzie pojawić ( bo nie miałem konta) a jednak się pojawił i był dla kogoś widoczny pytanie dla kogo jakim cudem do teraz tego nie wiem. W pierwszej  gwoli myslalem ze to ustawienie domyślne na forum, czyli użytkownik forum niezalogowany bez konta widnieje. jako „Sund” na innych forach często jest to „Gość” no ale zaczęła się nagonka na mnie i posądzanie o dziwne rzeczy więc musiałem wyjaśnić jak to się stało. Gdybym wiedzial o istnieniu mojego posta jako posta Sunda to bym nie pisał, tylko zapytał go skąd ma mój tekst. Nieznaczne 

Różnice w tekście wynikają z tego że w momencie kiedy nie udało mi się go zamieścić skopiowałem go bo był dość długi i zapisałem w notatniku telefonu, a że mialem czas, aż konto zostanie aktywowane to zauważyłem Że podczas pierwszego pisania tekstu zrobiłem kilka błędów i trochę się to nie trzymało kupy dlatego poprawiłem go usunąłem parę literówek poprawiłem interpunkcję. A tak na marginesie myślę że nie jest aż tak istotna sprawa żeby teraz rozmywać temat Podsumowując polecam HECO aurora 700 tylko trzeba dobrze do nich dobrać wzmacniacz, ja kupowałem wzmacniacze na allegro, Uprzedzałem sprzedających były to tylko firmy, że kupuje to na odsłuch jeśli nie mają nic przeciwko temu żebym go później odesłał, jeśli się sprawdzi to chętnie go zakupie stąd też te kilka sztuk wzmacniaczy u mnie.  Chcialem tylko pomóc a wyszło jak wyszło, zostałem posądzony o multikonto, łamanie regulaminu, chęćnzbudowania reputacji, nie wiem na czym miałbym ją budować chyba tym jednym poście 😆 pozdrawiam

Edytowano przez Robs86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...