Skocz do zawartości

Jakie podłogówki do Pioneer?


Fantomas

Recommended Posts

Z używanych możesz jeszcze spojrzeć na takie modele:

https://allegro.pl/oferta/kolumny-glosnikowe-jbl-l80-10670692445

ewentualnie te Dali, aczkolwiek one nie będą takie typowo ciemne kolumny, ale bardzo dobry model o pełnym brzmieniu i mocnej podstawie basowej

https://allegro.pl/oferta/kolumny-dali-18-mk-ii-gwarancja-9179574086

Z nowszych modeli w zasadzie nie ma za bardzo ciekawych opcji, ewentualnie jeszcze masz Polk Audio S55E, jeżeli wchodzi w grę biały kolor, to mamy jeszcze z ekspozycji ostatnią parę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny Polk to na pewno dobry pomysł, teraz masz ich odświeżoną nową wersję Signature Elite ES55. Myślę, że dobrą opcją byłyby również kolumny Heco Aurora 700 i jeśli podobał ci się Pylon tańsza seria Sapphire 25, która co prawda wypada nieco słabiej od serii Diamond, ale to zrozumiałe biorąc pod uwagę ich niższą cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Q21 napisał:

Kolumny Polk to na pewno dobry pomysł, teraz masz ich odświeżoną nową wersję Signature Elite ES55. Myślę, że dobrą opcją byłyby również kolumny Heco Aurora 700 i jeśli podobał ci się Pylon tańsza seria Sapphire 25, która co prawda wypada nieco słabiej od serii Diamond, ale to zrozumiałe biorąc pod uwagę ich niższą cenę.

ES55 mogę mieć za 2800 ale czy góry nie będzie za dużo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 16.07.2022 o 01:02, Fantomas napisał:

Nie będą grały zbyt liniowo, z podbitym basem? Zależy mi na (nie wiem jak to ująć) różnorodnym basie... i nie jasnej gorze 

Cześć

Bas w tej kolumnie nie należy do podbitych. Jest spokojny, zaokrąglony. Nie będzie tu zbyt dużej różnorodności, ze względu na cenę tych głośników. Góra Cię nie zmęczy. Nie jest drażniąca i na dłuższy czas jest dobrze. Oczywiście, odsłuch będzie tu priorytetem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2022 o 01:02, Fantomas napisał:

Nie będą grały zbyt liniowo, z podbitym basem? Zależy mi na (nie wiem jak to ująć) różnorodnym basie... i nie jasnej gorze 

Przypomnij metraż.

Moim zdaniem szkoda kasy na kolumny za 2800 zł.

Będzie to krok w bok niezależnie co kupisz.

Biorąc pod uwagę dzisiejsze realia cenowe: - lepiej dozbierać do używanych od 4-5k, zacznij coś słuchać w okolicy. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie to zależało od tego co się stało, sądzę, że serwis poprosi Cię o wysłanie urządzenia do nich i wtedy rzucą jakąś kwotę, a jeżeli nie będzie Cię ona satysfakcjonowała, to zapłacisz za ekspertyzę. Raczej mało serwisów będzie chciało rzucać kwotą bez zajrzenia do środka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że masz jakiegoś zaufanego elektronika w okolicy i może Ci posprawdzać napięcia na ścieżkach itd. to może taniej Ci postawi diagnozę, a wtedy do serwisu już z konkretnym zapytaniem możesz zadzwonić. Ty sposobem unikniesz pewnie około 2 tygodni bez urządzenia, a i wyceni serwis wtedy przez telefon. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Chyba, że masz jakiegoś zaufanego elektronika w okolicy i może Ci posprawdzać napięcia na ścieżkach itd. to może taniej Ci postawi diagnozę, a wtedy do serwisu już z konkretnym zapytaniem możesz zadzwonić. Ty sposobem unikniesz pewnie około 2 tygodni bez urządzenia, a i wyceni serwis wtedy przez telefon. 

Tak się składa że mam !

Dzięki za sugestię 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...