Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe podwieszone do góry nogami.


Łukasz Pa

Recommended Posts

37 minut temu, seba3002 napisał:

Adi, kiedy można się spodziewać finału Twoich "przygód"? Czy będzie to taka sama niekończąca się historia jak poszukiwanie wzmacniacza przez pewnego kolegę 😉.

Nie wiem, ale pamiętaj, że buduję dom, także tutaj są spore wydatki, no i to się musi zgrać w czasie. Budowa salki i budowa domu.

Na pewno to nie będzie Neverending Story 😉

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MMarek napisał:

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że tzw. kino domowe jest przereklamowane. Słuchałem u znajomych, zięć ma (nie tanie) i jakoś nie mogłem się przekonać do jego posiadania.

Oj to ja tak nie uważam. Bardziej mnie ciągnie do kina domowego niż do stereo od pewnego czasu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, seba3002 napisał:

Marek, ale słuchałeś muzyki czy oglądałeś film? Bo tak zwane kino domowe powino przede wszystkim służyć do odtwarzania ścieżki dźwiękowej filmów. 

No właśnie filmy, ale może one nie miały odpowiednio efektownej ścieżki dźwiękowej.

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Oj to ja tak nie uważam. Bardziej mnie ciągnie do kina domowego niż do stereo od pewnego czasu.

 

Może i mnie zacznie ciągnąć. Przecież mężczyzna zmiennym jest, czy jakoś tak :) 

Niestety widzę dwie przeszkody. Pierwsza to głośniki i plątanina kabli. Druga natomiast taka, że mój tv posiada niezłe audio, które by się "marnowało".

Edytowano przez MMarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMarek napisał:

Niestety widzę dwie przeszkody. Pierwsza to głośniki i plątanina kabli. Druga natomiast taka, że mój tv posiada niezłe audio, które by się "marnowało".

Marku drogi. Są amplitunery, gdzie satelitki masz bezprzewodowe (np Yamaha). Co do frontów - te już masz. Wystarczy dzielnik napięcia, kopumna centralna, sub i oczywiście amp i już coś tam będzie się działo. Myślę, że o wiele ciekawszego niż z głośników TV.

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal75 napisał:

Kolega napomknął że ogląda kino ambitne 😉 więc po co się w koszty pchać . Co innego jak oglądasz Ocalonego, Helikopter w ogniu czy 13 godzin misja w Bengazi 😉 

Ps a nie to inny kolega napomknął 🤭 ale co tam .

Oooo, to jest nas już dwóch do kina ambitnego :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się rozumieć , że tematyka nie jest Ci obca ? 😉 Jeśli tak to warto pchać się w koszty .

Wracając do wątku ,różne etapy miałem ale żeby tak rozplanować pokój , musiał bym skorzystać z używek co najmniej tydzień 😏 ( i nie wiem czy bym wpadł na takie pomysły ). Są jakieś zasady które nie jest ciężko znaleźć 😏 i wprowadzić w życie . Szczególnie przy takim pomieszczeniu .

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MMarek napisał:

Niestety widzę dwie przeszkody. Pierwsza to głośniki i plątanina kabli. Druga natomiast taka, że mój tv posiada niezłe audio, które by się "marnowało".

Kable można dobrze zamaskować, z głośnikami trochę gorzej jeżeli chcesz dobre kino to pewnych rzeczy się nie przeskoczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Słyszałem że to dobry TV.

Ale jakie tam audio jest że nie wymaga "dodatku"

 

Wygoogluj sobie Sony Acoustic Surface. Na pewno nie jest tak dobrze jak osobne głośniki, ale jak ktoś nie chce dodatkowych, to jest nieźle. Kolega Wojtek @lpomis, który był u mnie może potwierdzić, że da się z tym wytrzymać :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...