Skocz do zawartości

Kolumny Audiosymptom i6 i8 Carbon Wasze zdanie


MariuszSyg

Recommended Posts

Widzę od jakiegoś czasu promocję na kolumny Audiosymptom. Jakie jest Wasze zdanie na temat i6 oraz i8 w wersji Carbon. Czy połączenie ich z MR780 czy PMA-900HNE jest dobrą opcją?? Jaka charakterystyka brzmienia byłaby w połączeniu z tymi wzmacniaczami?? Kolumny z wyglądu są łudząco podobne do Klipsch-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli mamy na tapet i6 lub i8 Carbon to zdecydowanie polecam połączyć je z cieplejszym wzmacniaczem. 

Tutaj bardzo fajnie sprawi się zarówno Magnat MR780 jak i Denon PMA-900HNE. Od siebie zaproponowałbym jeszcze Atoll In50, który zapewni większą przestrzeń. 

Kolumny są podobne do Klipscha i brzmieniowo są do niego podobne. Zdecydowana większość osób decyduje się na zakup Audiosymptom czy Klipsch do kina domowego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba wzmacniacze bez najmniejszego problemu sobie poradzą z ich napędzeniem, natomiast pytanie do jakiego pomieszczenia planujesz te kolumny? Na pewno połączenia jakie planujesz trochę je utemperują, ale tak czy inaczej są to kolumny, które trzeba obowiązkowo posłuchać, ponieważ trzeba na pewno im więcej poświęcić czasu na wybór wzmacniacza, żeby nie przesadzić zarówno z górą jak i dołem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie klipsch synergy brzmi czasem trochę jak nie klipsch :D w sensie, że mam wrażenie że później się na chwilę pogubili i powoli wracają na swoje tory bo jak usłyszałem te synergy to nie mogłem uwierzyć jak przyjemnie one grały ( robotę tam też robił ciepły wzmacniacz ale mimo wszystko )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2022 o 09:47, MariuszSyg napisał:

Widzę od jakiegoś czasu promocję na kolumny Audiosymptom. Jakie jest Wasze zdanie na temat i6 oraz i8 w wersji Carbon. Czy połączenie ich z MR780 czy PMA-900HNE jest dobrą opcją?? Jaka charakterystyka brzmienia byłaby w połączeniu z tymi wzmacniaczami?? Kolumny z wyglądu są łudząco podobne do Klipsch-a.

Odezwij się na priv mam i8 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr Sonido kurcze nawet nie wiedziałem, że ten post jest Twojego autorstwa ;) mam go w ulubionych zakładkach bo jest to świetna skarbnica wiedzy na temat sprzętów klipscha :) dla mnie fana marki to serio kawał wiedzy w pigułce;) koniecznie musisz napisać part II tego artykułu;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

@Piotr Sonido kurcze nawet nie wiedziałem, że ten post jest Twojego autorstwa ;) mam go w ulubionych zakładkach bo jest to świetna skarbnica wiedzy na temat sprzętów klipscha :) dla mnie fana marki to serio kawał wiedzy w pigułce;) koniecznie musisz napisać part II tego artykułu;D.

Tak w zasadzie wszystkie 35 000 postów to moje autorstwo :P

Inny kolega pisze dopiero od czerwca tego roku.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...