Skocz do zawartości

Roksan Kandy K2? Kto zna, kto słyszal


mateolo2

Recommended Posts

Hej,

Szukam osób które znają tytułowy wzmacniacz - miałby go, bądź mają :) Jakie są o nim Wasze opinie? W internecie same zachwyty (kilkukrotnie najlepszy wzmacniacz według whathifi, wymieniony na liście najlepszych integr ostatniego 20-lecia). 
 

A jak jest w rzeczywistości? Jak wypada względem takiego caspiana m1, który jest jednak sporo starszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kaczadupa napisał:

Ja bym to rozszerzył na całą ofertę od Audio Center, ale to zapewne zbieg okoliczności. 

Poszukałbym też informacji w Klubie Roksana na AS. Kiedyś tam zaglądałem i K2 uchodził za piec bardziej udany jak K3. 

O! No co Ty mówisz! Napisze tam w takim razie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem u siebie w domu na wypożyczeniu jednocześnie Denon 1520, Cyrus One, Atoll in100 i właśnie Roksan K2. Jak dla mnie wypadł najgorzej. Słuchałem na moich Heco Music Style 900 i u kumpla na jakiś samorubkach. Pamiętam, że wtedy największe wrażenie zrobił na mnie chyba najtańszy, niepozorny Cyrus One. Muzyka jaka była słuchana to jakieś lekkie techno, pop, rock itp. 

Ps. Też gałka dziwnie chodziła w moim egzemplarzu. 

Edytowano przez STELVIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2022 o 15:05, lpomis napisał:

@Piotr Sonido na pewno zna ten piecyk i chętnie coś skrobnie. Ale Piotrek to fanboy Roksana, od razu ostrzegam ;)

To prawda. Więc chyba nie będę obiektywny :/

Dnia 11.11.2022 o 15:59, kaczadupa napisał:

Ja bym to rozszerzył na całą ofertę od Audio Center, ale to zapewne zbieg okoliczności. 

Poszukałbym też informacji w Klubie Roksana na AS. Kiedyś tam zaglądałem i K2 uchodził za piec bardziej udany jak K3. 

O tego jeszcze nie grali. Będzie ciekawie :P

Dnia 11.11.2022 o 16:48, mateolo2 napisał:

@Piotr Sonido odezwij się w takim razie :) I pochwal, którego masz roksana :)

 

Miałem Roksana K2 ale to było mocno dawno temu i od razu zaznaczam że nie pamiętam którego. Gdyż K2 wystepował w dwóch wariantach klasyczny i poźniej z dodatkiem w postaci BT (bluetooth). Na sąsiednim forum wdałem się w dyskusję z innym użytkownikiem który twierdził że te dwa wzmacniacze grają jednak inaczej. Ciezko mi to sobie wyobrazić no ale zaznaczam że może tak być.

Moim zdaniem to granie bardziej surowe od obecnych. Dokładniejsze. Żywsze.

Stawiające moc i silny przekaz nieco przed melodyjność.

Nie pasuje ten wzmacniacz do każdych kolumn.

Moim zdaniem M1 gra lepiej.

K2 to była taka ewidentnie słabsza wersja K3. Z kolei obecny Attesa nie jest jego następca. To inaczej brzmiąca konstrukcja.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...