Skocz do zawartości

Wrażenia z odsłuchu zestawu Pawła oraz transportu I-O Data Soundgenic HDL-RA4TB


Arko55

Recommended Posts

8 godzin temu, Rafał S napisał:

A z Pontusem II? Pamiętam, że jego też kiedyś słuchałeś i odbierałeś pozytywnie w porównaniu do Toppinga D90.

Zgadza się, ale Pontusa nie miałem, miał go mój kolega - słuchaliśmy go tylko z SOtM 200. U niego robiliśmy też to porównanie. D90 grała z PC, a potem z SOtM żeby wykluczyć źródło. Z obu grała gorzej od Pontusa, z SOtM troche lepiej niż PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arko55 napisał:

myślę że zmiany takie jak podstawy źródła czyli transport, dac, oprogramowanie jest ważniejsze od kabelków

DAC na pewno. Ale jeśli chodzi o transport, to u mnie różnice były już marginalne. Kable potrafiły czasem więcej wnieść (szczególnie z poprzednim wzmacniaczem). Choć nie wykluczam, że gdybym miał lepszego DACa wtedy kiedy słuchałem transportów CD, to usłyszałbym większe różnice między nimi. Niestety nie miałem i nie mam możliwości szybkiego przełączania się między transportami (tylko jedno wejście koaksjalne w DACu), więc nie były to testy w rozumieniu Jarka. :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...