Skocz do zawartości

Gramofon do 1000 złotych


Recommended Posts

Dnia 1.12.2022 o 20:14, leonII napisał:

A do czego to ma być podpięte?

A to nie ma czegoś z wbudowanymi głośnikami? 😁

 

Dnia 1.12.2022 o 22:03, tomek4446 napisał:

Polecam streamer 😃 Przy drapaku się zamęczysz , co ok. 20 min. musisz odwrócić płytę to nie służy koncentracji 😃

 

Nie ma czegoś takiego, ze po dojściu do końca płyty zaczyna od nowa? Głównie zależy mi żeby puścić cos klasycznego 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Leqo303 napisał:

 

Nie ma czegoś takiego, ze po dojściu do końca płyty zaczyna od nowa? Głównie zależy mi żeby puścić cos klasycznego 

Automaty niektóre mają funkcję powtarzania. Mój Technics ma możliwość 8 krotnego. Tylko znudzi Ci się słuchanie w kółko tego samego. Drapak równa się czas...Jak piszą koledzy nie tędy droga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mimo wszystko chciałbym spróbować, jak nie zda egzaminu w pracy to przeniosę sprzęt do domu, być może jest to chwilowa fanaberia ale wychodzę z założenia ze jak nie spróbuje to się nie przekonam 😇

 

Dlatego pytanie czy w tych pieniądzach jest cos godnego uwagi, mieszkam w Krakowie i widziałem ze pewien sklep oferuje gramofony, wpadł mi w oko model Music Hall MMF-1.3, z tym ze jest to już prawie 2000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chilli napisał:

Jeszcze wczoraj poleciłbym Ci Thorensa 165, bo był za 800zł niestety słowo klucz to był, bo widzę, że już sprzedany. Widzę, że celujesz w nowe produkty ale jeśli chcesz to przenieść do domu to może warto rozważyć coś bardziej "urokliwego" z ery analogowej 😉

Rozważę każda opcje, również wychodząca lekko ponad budżet 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Leqo303 napisał:

A to nie ma czegoś z wbudowanymi głośnikami? 😁

 

Nie ma czegoś takiego, ze po dojściu do końca płyty zaczyna od nowa? Głównie zależy mi żeby puścić cos klasycznego 

Pewnie są, ale nie sprecyzowałeś pytania stąd moje. W temacie analog all in one nie doradzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Leqo303 napisał:

... sprzęt byłby podłączony do wzmacniacza Sony TA FE-520R i kolumn JAMO FC 6000. Będzie do współgrało z tym AKAI?
 

Wg mnie warto by było w pierwszej kolejności zmienić kolumny (nawet zmniejszając budżet na gramofon), a potem wzmacniacz. Sprzedając to co masz i dopłacając kilkaset złotych robi już różnicę... Skoro zastanawiałeś się nad nowym gramofonem za 2 tysiące - to lepiej kupić coś sporo tańszego (ale firmowego i zadbanego) i mieć spore pole manewru na wzmacniacz i kolumny (całość - używana, bo na nowy będzie mało).

Napisałeś wcześniej, że ma to grać w małym pokoju - jaka jest jego powierzchnia? Twoje Jamo to przecież średniej wielkości podłogówki.

Pozdrawiam
PS. To co masz zagra z AKAI - bo potrzebujesz preamp gramofonowy we wzmacniaczu, a Twój Soniak to ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem koncepcje i będzie grało w salonie o powierzchni 32m2. Będę sprzęt dokupowali pokolei, w związku z czym najpierw szukam gramofonu do tych ~2000zl, a potem będę zmieniał resztę sprzętu. Oczywiście sprzęt używany wchodzi w grę.
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...