Skocz do zawartości

Porównanie 4 DAC-ów. Gustardy: A22, X26 Pro i R26 oraz Denafrips Pontus II


Rafał S

Recommended Posts

2 godziny temu, marcinmarcin napisał:

W sumie stopka na ten moment aktualna... 🙂

Proximy zostały, Arcama zastąpił Sugden, Claretta Qutest, a Usbridge signature zostal zastąpiony przez SOtM 200 neo. Gram dalej z Mconnect.

No kurde Marcin, a tak niedawno czytałem, że Clareta jest TheBest 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DiBatonio napisał:

Do Sotma i Qutesta zasilacze liniowe rzecz jasna ? 😉

 

Oczywiście.

Sotma kupiłem z 9V Muzg Audio i jest super. Do Qutest porównuje 5V  PD Creative z Muzg Audio i oba świetnie grają. Qutest z chińskim zasilaczem stracił pazura. Polskie zasilacze rules... 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Oczywiście.

Sotma kupiłem z 9V Muzg Audio i jest super. Do Qutest porównuje 5V  PD Creative z Muzg Audio i oba świetnie grają. Qutest z chińskim zasilaczem stracił pazura. Polskie zasilacze rules... 🙂

Marcin, Ty te zasilacze nakarm dobrymi zasilającymi, będzie jeszcze większą bajeczka 🤭

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marcinmarcin napisał:

SOtM 200 neo

Sprobuj moze innego streamera. Ten sotm troche slabiej kontroluje niskie. U mnie to wyraznie bylo slychac. Koledze, wlascicielowi tego sotma, cos sie nie podobalo jeszcze na srednicy. Kupil ifi zen stream. Gra to neutralnie i bez nalecialosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikelas76 napisał:

Kupil ifi zen stream. Gra to neutralnie i bez nalecialosci.

Może kwestia ustawień Sotm i wersji softu, ale robiliśmy kiedys u kolegi bezpośrednie porównanie Ifi zen stream jak go mialem na testach,  właśnie z Sotm 200 neo plus Muzg. Zen się nawet nie zbliżył. Po USB było dużo gorzej, po coax grał już sporo lepiej, ale dalej gorzej od Sotm. Do tego stary nieaktualizowany soft i mnóstwo problemów technicznych. U mnie Sotm na razie zagrał najlepiej z wszystkiego co miałem ...

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2024 o 10:49, Mikelas76 napisał:

Kupil ifi zen stream. Gra to neutralnie i bez nalecialosci.

Dzisiaj mialem w koncu okazje posluchac u mnie w systemie rzeczonego ifi zen stream. Jestem bardzo zaskoczony jak to zagralo. Transport bardzo neutralny, zywy energiczny i przede wszystkim bardzo detaliczny. Wydaje sie ze po jasniejszej stronie to gra. (uppss, prezciez transporty nie graja 😉). Nizsze partie maja zejscie. Do porownani mialem tez dwojakie zasilanie tj. liniowe PD Creative i ifi ipower x. 

Obstawialem ze liniowe PD zje impulsowe ifi na sniadanie. A tu zdziwko. Na ifi bylo trochę bardziej gladko, a moze na PD Creative zbyt szorstko? 🤔😉.  Gdybym mial wybrac to chyba zostalbym przy ipower x. Generalnie spore zaskoczenie, za niespelna 2000 zl mozna miec fajny detaliczny transport bez zadnego zamulania. To sie moze fajnie zgrywac z lampami lub z cieplo grajacymi wzmacniaczami czy tez paczkami. 

Moj m1t zagral w porownaniu do ifi cieplej i ciut  ciut mniej detalicznie. Mozna powiedziec ze analogowo. 

Moglbym nawet miec taki transport, ale mam m1t i niech tak zostanie.  Na razie. 

Wg. opinii innego kolegi posiadajacego ifi zen stream, lumni u2 mini gra jeszcze bardziej detalicznie. To by mi juz chyba nie odpowiadalo. Ale zawsze trzeba to samemu sprawdzic.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2024 o 21:12, Mikelas76 napisał:

Moj m1t zagral w porownaniu do ifi cieplej i ciut  ciut mniej detalicznie. Mozna powiedziec ze analogowo. 

U mnie podobnie wypadło porownanie  usbridge signature do Sotm. Ale że mam teraz A klasowego Sugdena, lepiej sie wpasowal i został jasniejszy Sotm, a usbridge wisi na sprzedaż. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...