Skocz do zawartości

KD - problem ze wszystkim.


tomek4446

Recommended Posts

Witam. Od dłuższego czasu kolega prosi mnie o radę w doborze KD. Niby prosta sprawa ale ... Nie do ruszenia jest układ pokoju , szafki RTV , kolumny frontowe muszą wisieć tak jak obecne / zdjęcie/ . Na szafce nie mieści się żaden amplituner, a do kompletu mamy jeszcze gramofon który ma być w niego wpięty. System 5.1 , kolumny tylne muszą być bezprzewodowe.

Obecnie kolega ma nie działający kombajn Sony , a z tego co się zorientowałem kolumienki na zdjęciu mają 2 Ohm , więc są do wymiany.

Załączam wymiary szafki oraz ściany.

Tak na siłę może być system stereo , z tym , że z płaskimi kolumnami do powieszenia.

Ludzie pomóżcie !!! Proszę.

YDRA7792.JPG

szafka M.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie to pierwsze co do głowy mi przyszło to Klipsch RP-640D na fronty. Do tego jakiś amplituner Yamaha np RX-V4A (Wymiary sz435 x wys171 x głęb377) ze swoim MusicCast i ich dwie 20 jako surroundy bezprzewodowe. Nie wiem jak z dostępnością Yamahy, ale chyba da się kupić.

BihP7Vr.jpg

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Klipsch 640D albo 240D

Ale gdzie suba połozy, znowu na tej szafce?

Masz Tomek taki sam problem jak ja ostatnio miałem.

Zapytano mnie o doradzenie zbudowanie kina. Ale wszystkie porady w piach bo design nie puszczał.

No czasem nie wygrasz.

17 godzin temu, tomek4446 napisał:

Ma to sens. Dzięki przekażę.

Heco Ambient ma podobne. Nieco bardziej odstają. Klipsch jest faktycznie płaski.

KEF ma jeszcze cieńsze ale grają gorzej.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tomek4446 napisał:

Dzięki Panowie. Jeszcze tylko takie pytanie. Czy amp. Yamahy z MusicCastem połączy się bezpzewodowo z dowolnymi bezprzewodowymi tyłami czy muszą być Yamahy ?

Muszą być Yamahy. Modele 20 i 50

14 godzin temu, Butler napisał:

Jaki atak? :) Przez te cholerne 640D u kumpla zbudowałem swoje kino, to je bronię. Nie grają z Yamahą, ale nie są tak skrzeczące jak seria R która tam była wcześniej.

U mojego znajomego grają z 240D z Yamahą i jest dobrze. 640D sa lepsze.

Skoro ja byłem zadowolony oglądając film to znaczy że spełnia normy :D:D:D

12 godzin temu, J4Z napisał:

Może. A ta Yamaha ma YPAO?

Ma

Mały sub KEF albo Minx faktycznie

Zaskakująco ciekawy.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...