Skocz do zawartości

sala kinowa - poszukuje profesjonalnej firmy


szermac

Recommended Posts

3 minuty temu, Butler napisał:

Pochwal się jak będziesz mieć jakieś wstępne ustalenia. Jaki system, jaki sprzęt, jak wyszły pomiary akustyki i jakie kompromisy Cie ograniczają.

Cześć z nas na forum ma spore doświadczenie w planowaniu i budowie kina.

Duży budżet przewidujesz?

Pewnie, dam znac. 

Nie wiem czy duży ale myśle o 400 K 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szermac napisał:

Witam, chciałbym zapytać czy istnieje firma w Polsce ( jestem z trójmiasta) która polecacie i zrobi mi sale kinową od a do z w moim domu. Z góry dziękuje za odpowiedzi 

Witaj. Czy pytałeś może jakiś salon audio z Trójmiasta? Z tych co korzystałem (bardziej zakupy) to Albatros w Gdyni , Cinematech Gdańsk, Kezard Gdynia Orłowo. Może Top Hi-fi Sopot. 

Ale jeśli poważnie i zdecydowanie podchodzisz do tematu to mogę dać Ci namiar do profesjonalnej firmy od sal kinowych. U mnie robili kalibrację AUDIO. Pomiary, akustyka itd. Dostajesz pełny raport i  certyfikat THX / HAA. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, STELVIO napisał:

Ale jeśli poważnie i zdecydowanie podchodzisz do tematu to mogę dać Ci namiar do profesjonalnej firmy od sal kinowych. U mnie robili kalibrację AUDIO. Pomiary, akustyka itd. Dostajesz pełny raport i  certyfikat THX / HAA. 

Ja też poproszę, z ciekawości, jeśli można 🙂

1 godzinę temu, szermac napisał:

Nie chce przy tym nawet ruszyć palcem :)

O, to tak jak ja 😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...