Skocz do zawartości

Yamaha R-N 602 jakie Głośniki Kupić


zaba1204

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim.  potrzebuje pomocy w dobraniu głośników do Amplitunera Yamaha R-N 602 Pokój 16 metrów kwadratowych  w bloku budżet to 1500/2000zl  nowe wymagań jakiś wielkich nie mam ale chciałbym aby bas fajnie było słychać 

Ostatni mój zestaw to Yamaha Pianocraft 670 D niestety przejęła go córka Pianocraft grał naprawdę fajnie  przynajmniej w mojej ocenie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten amplituner już masz?

bo jesli nie to jego zakup osobno i kolumn osobno jest trochę bez sensu obecnie.

Jest u nas piekielnie drogi.

Wówczas lepiej kupować zestaw z kolumnami w Top HiFi, sklepie dystrybutora i skorzysta z lepszych cen w zestawach.

Wówczas Indiana Line Tesi zapewne, albo może PSB?

Jeśli tego RN 602 nie masz jeszcze to rozważ opcje AXR 100 od Cambridge albo MR 780 od Magnata

Wówczas inne kolumny wchodza w gre.

Obecnie za 1500/2000 to takie średnie nowe kolumny dostajesz.

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, seba3002 napisał:

Jakie kolumny miałeś podłączone do pianocrafta? 

Indiana nota 260X na początku grały kiepsko potem już było coraz lepiej postawiłem na standach i zrobiło się fajnie 

Gdzieś czytałem aby nie używać loudness że to psuje dźwięk ale nie wiem nigdy nie używałem ale pewnie warto spróbować 

Edytowano przez zaba1204
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś przyjemność słuchać tego amplitunera z kolumnami PSB. Było to oczywiście w salonie @Top Hi-Fi & Video Designi grało to, jak na ówczesne pieniądze, naprawdę przyjemnie. Ale czy do pomieszczenia jakim dysponuje autor tematu nie lepiej wybrać monitory, które w zadanym budżecie na pewno będą lepszym wyborem niż kolumny podłogowe? 

Myślę, że za 1500 - 2000 można spokojnie dostać kolumny typu dali zensor 3 czy kef q350 a i na standy powinno zostać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...