Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja zaproponuje coś innego, mniej przecietnego ..... przez długi czas użytkowałem (i nadal mam) Bose Companion 2, dziś jest to nowsza odmiana od mojej, ale nigdy mnie nie zawiodły. Owszem, nie grają głośno, ale zawsze równo do końca możliwości potencjometru i pomimo rozmiaru zawsze z miłym i słyszalnym basem.

Edytowano przez Bogusław 66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lpomis napisał:

Bardzo fajna propozycja warta rozważenia. Obecnie do kupienia poniżej 500zł.

Prędzej były Logitech .... coś podobnego do obecnych Z200 ..... już dawno są na śmietnisku ... były tam 3 potencjometry do regulacji .. padły po kolei robiąc problemy.

Bose pomimo chyba .... 10 lat działania nadal w dobrej formie. Foto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bogusław 66 napisał:

Ja zaproponuje coś innego, mniej przecietnego ..... przez długi czas użytkowałem (i nadal mam) Bose Companion 2, dziś jest to nowsza odmiana od mojej, ale nigdy mnie nie zawiodły. Owszem, nie grają głośno, ale zawsze równo do końca możliwości potencjometru i pomimo rozmiaru zawsze z miłym i słyszalnym basem.

Dziękuję, uszczęśliwiłam męża 😁. Mam ciepły stosunek do Bose - miałam nagłośnienie w samochodzie i wspominam z rozrzewnieniem.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Asia napisał:

Głośniczki podłączone, no jestem zaskoczona.

Bardzo fajny dźwięk, sporo basu, ale najbardziej zaskakujące, że dźwięk nie jest płaski, jednowymiarowy. Zadziwiający (mnie) efekt.

Złapałam niejako "przy okazji" tego wątku, dzięki @Bogusław 66.

Halo, halo .... to dla kogo miały być te głosniczki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam. Jak do tej pory od 20 lat odtwarzam muzykę na komputerze (mam dobre 5.1). Ale mam co raz więcej utworów w form. flac.. Program który używałem do tej pry to Jet Audio. Bardzo byłem z niego zadwolony ale przez to że nie odtwarza 'flaców' musze pomyśleć nad innym. Liczy się dla mnie jakość dźwięku i dobra funkcjonalność programu, szata graficzna. Co polecacie? Dodam że pytam akurat tutaj gdyż trafiłem na artykuł w Komputer Świat gdzie na 1. miejscu był Winamp, a wiem że w W. jakość dźwięku była średnia jak kiedyś używałem(JetAudio znacznie lepszy) więc wole zapytać profesjonalistów ;-). Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...