Skocz do zawartości

Kabel optyczny /toslink spdif/ hit czy kit


Recommended Posts

54 minuty temu, Mikelas76 napisał:

No i? 

jakas roznica wew czy zew? Pewnie wielu mądrzejszych od Ciebie ta sprawę przemyślało, na tyle dogłębnie ze zdecydowano się to wprowadzić jako kabel zewnetrzny. Teraz kwestionujesz nawet to, czy to taka zwykła zlosliwosc?

 

No i sa tego pewne konsekwencje poczynajac od prozaicznego braku ustandaryzowania okablowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mariusz Kopacki napisał:

No i sa tego pewne konsekwencje poczynajac od prozaicznego braku ustandaryzowania okablowania

Moje urządzenie posiada możliwość ustawienia kilku wersji/standardow i2s. Jakoś nie miałem z tym więc  problemów, pierwszy kupiony markowy kabel hdmi i zagralo. Tak więc argument jakby nietrafiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikelas76 napisał:

Moje urządzenie posiada możliwość ustawienia kilku wersji/standardow i2s. Jakoś nie miałem z tym więc  problemów, pierwszy kupiony markowy kabel hdmi i zagralo. Tak więc argument jakby nietrafiony.

No wielce mnie to raduje, ale twoje osobiste "niemanie" problemu niewiele tu wnosi. Argument pozostaje w mocy jako ze standaryzacji brak. Poniekad dowodzi tego "możliwość ustawienia kilku wersji/standardow" aby jedno urzadzenie mialo szanse porozumiec sie z innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mariusz Kopacki napisał:

No wielce mnie to raduje, ale twoje osobiste "niemanie" problemu niewiele tu wnosi

Nie bądź śmieszny gosciu, moje "manie" pokazuje jak bezproblemowe jest użytkowanie takiego połączenia. 

Nie wszczynaj tu kolejnej bezsensownej dyskusji, masz Wiima Pro, to miej Wiima Pro. Ja mam inne urządzenie które łącze po i2s, które jest zdecydowanie lepszym polaczeniem. I żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak bardzo lubisz wadliwe sposoby wnioskowania...

Moje "manie" zwyklych SMPS, nieudziwnionego okablowania, WiiMow, polaczen toslink itp. itd. pokazuje, jak bezproblemowe, skuteczne i pozadane jest to w praktyce, co czyni twoje rozmaite aktywnosci tu absolutnie zbednymi. Gosciu.

Edytowano przez Mariusz Kopacki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mariusz Kopacki napisał:

Moje "manie" zwyklych SMPS, nieudziwnionego okablowania, WiiMow, polaczen toslink itp. itd. pokazuje, jak bezproblemowe, skuteczne i pozadane jest to w praktyce, co czyni twoje rozmaite aktywnosci tu absolutnie zbednymi. Gosciu

Ahahaha, widzę że ciągle Ciebie boli stosowanie przez WIELU, WIELU użytkowników zasilaczy liniowych i "udziwnionego zasilania"??? 

Wiim pro może być przyzwoitym urządzeniem, ba nawet może być top of the top w swojej kategorii cenowej, ale przestan się chłopie oszukiwać że to urządzenie perfekcyjne i ostateczne 🤭🤭🤭

Wróć, to może byc urządzenie ostateczne, dla Ciebie. To twój wybór, ale nie buduj tu złudnej legendy. takich urządzeń jest sporo a Twoje niczym się nie wyróżnia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ci zacytuje, moze to odblokuje jakies procesy:

"Connecting external DACs via I2S is not an easy process. Unlike SPDIF, I2S is not designed as an interface between devices, but an interconnect between digital audio chips. Both sides have to be configured exactly the same way. You should know all the details about I2S (clocks, master/slave, bits per sample) before even thinking about connecting an additional DAC. We won’t give any support for this feature and we can’t guarantee that the output will be compatible to a specific DAC chip. Don’t even think about using this if you are not used to debug digital circuits with an oscilloscope or a logic analyzer. This is only for experienced electronics designers! Also note that soldering on the board voids the warranty.

There is no support for this feature! This document is the only documentation that it available. We won’t offer additional documents or support."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Nic mnie "ahahaha" nie boli. Nawet to, ze najwyrazniej przeslania nie zrozumiales

A brnij dalej w swoich przekonaniach, twoja sprawa, ale przestan tu kreować swoje wyimaginowane pragnienia. Twoje urządzenie i sposób jego połączenia nie jest doskonale. Jest dla Ciebie wystarczajace i ok.

Na tym zakonczmy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...