Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
araqo

Sprzęt z obsługą HDD

Recommended Posts

Czy słyszeliście o jakiś wzmacniaczach/wieżach, które można podłączyć do dysku twardego i z niego odtwarzać muzykę? Wiem, że jest sporo urządzeń z USB, ale czy one potrafią pracować z dużym dyskiem (jakaś przelotka?) bo w opisach są na ogół tylko pendrive.

Zainspirowany tym tematem, podłączyłem do mojej nagrywarki DVD z wejściem USB, poprzez odpowiednią przelotkę, dysk HDD z kilkoma MP3. Urządzenie wykryło podłączony napęd, oraz zawarty katalog z MP3. Bez problemu odtworzył zawarte na dysku nagrania. W instrukcji pisze tylko o pendrive i aparatach foto. Podłączałem niedawno czytnik kart SD na USB, i również odtwarzał nagrania z karty SD 512MB.
Możnaby przypuszczać, że w wieżach z wejściem USB też dałoby się odtwarzać nagrania z dysku HDD, ale to już trzeba sprawdzić na konkretnym modelu.

Dziękuję za test! To nagrywarki DVD, zależy mi bardziej na sprzęcie muzycznym ew. KD. Po cichu najbardziej liczę na to, że nowe Piano Crafty będą z USB, byłaby to rewelacja.

Jest to już kwestia nieodległego czasu. Dość ciekawy zestaw k/d wypuścił LG o symbolu J10HD. Połączenie wieży stereo, DVD z dyskiem HDD 80GB i USB.

Mam tuner satelitarny Humax PVR-8000 z dyskiem 120GB .
Nagrałem trochę muzyki z radia satelitarnego, menu pokazuje,
że to MP3 i odtwarzam to sobie czasem przez amplituner KD.

Są takie wieże Hitachi AMR-135 i AMR-140 z odtwarzaczem z twardym dyskiem. Dość tani sprzęt tylko z przeglądaniem, przewijaniem albumów tam jakieś problemy były...

Dokładnie są! dysk 40GB pakujesz 1000 mp3 i jedziesz po kolei, bo zarządzać tym nie ma za bardzo jak, na imprezy ideał - napijmy się icon_biggrin.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować