Skocz do zawartości

Audio Physic Classic 5


Primare i15 Prisma

Recommended Posts

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Też obstawiał bym raczej 8ki. Ale Triangle to nie moje brzmienie więc i na 5tki bym podmienił.

 Z tym że to będzie taki przeskok w kierunku łagodniejszego dzwieku.

Taki jest cel?

 

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Też obstawiał bym raczej 8ki. Ale Triangle to nie moje brzmienie więc i na 5tki bym podmienił.

 Z tym że to będzie taki przeskok w kierunku łagodniejszego dzwieku.

Taki jest cel?

Hej, ja wiem ze te Triangle to budżetowe komuny ale ich dźwięk nie jest najgorszy , podoba mi sie ich bass i średnica .Ale brakuje trochę góry. Teraz PRIMARE i15 działa jako pre amp a końcówką mocy jest stary PRIMARE A30.2 . 

11 godzin temu, Wito76 napisał:

Kolega ma ksywę Polonez. Kiedyś był nawet dumny z tej ksywy, dzisiaj auta nie ma, ksywa została.

Jak życie potrafi być nie sprawiedliwe .. hehehe 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Primare i15 Prisma napisał:

 

Hej, ja wiem ze te Triangle to budżetowe komuny ale ich dźwięk nie jest najgorszy. 

Problem w tym, że te AP Classic to też budżetowe kolumny. Podnieśli jakiś czas temu na nie znacząco cenę, ale dźwięki pozostał ten tańszy;). Są ładnie zestrojone (APC5), ale skoku o klasę bym się nie spodziewał. Będzie raczej po prostu trochę inaczej. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając mocniej zarysowanej góry, spojrzałbym w stronę Monitor Audio Silver 500, może Acoustic Energy. Dla swojej specyficznej góry ludzie często wybierają też Klipsche, ale to ponownie zabierze Ci średnicę. 

W razie czego zapraszamy na odsłuchy, znajdziemy kierunek, w którym mógłbyś się udać ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Primare i15 Prisma napisał:

Hej, ja wiem ze te Triangle to budżetowe komuny ale ich dźwięk nie jest najgorszy , podoba mi sie ich bass i średnica .Ale brakuje trochę góry. Teraz PRIMARE i15 działa jako pre amp a końcówką mocy jest stary PRIMARE A30.2 . 

A ja wcale tak nei powiedziałem. To kolumny które znajdują swojego odbiorce i to świadomie.

Ale widzisz ja odiberam je bardzo inaczej. Brakuje góry i to z Primare? To coś masz ne tak z akustyką. i to mocno.

Pokaż fotkę jak to stoi.

20 godzin temu, Q21 napisał:

Szukając mocniej zarysowanej góry, spojrzałbym w stronę Monitor Audio Silver 500, może Acoustic Energy.

Tak, ale to po tym jak kolega naprawi jakiś defekt który ma w pomieszczeniu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Primare i15 Prisma nie słuchałem BR-08, ale obecnie u mnie grają Triangle Esprit Antal EZ, czyli wyższa seria od Twoich BR-08, ale ten sam okres produkcji i wielkość. Są to w moim odczuciu kolumny bardzo, bardzo neutralne i bardzo oszczędne na dole pasma. Przymierzałem się też do APC8 i raczej nie spodziewał bym się na nich więcej góry niż na Trianglach. W moim odczuciu APC  względem Triangli mają mocniejszą ale wciąż dobrze kontrolowaną podstawę basową (mimo niewielkich rozmiarów) i trochę wycofany środek. Jeśli szukasz jaśniejszego grania, to sprawdź Focale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...