Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

35 minut temu, Artur Brol napisał:

Dzięki. Czyli Amazon wypada najlepiej.

Spotify tak samo jak Todal?

Pytałem bo mam w domu Gold Note wzmacniacz I streamer. Porównałem wczoraj te same utwory via Wifi do GM i via Bluetooth do Gato Audio.

Zdziwilem sie ze roznicy nie słychać.

Spotify udostępnia pliki w 44/16

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Artur Brol napisał:

Dzięki raz jeszcze.

Miłej niedzieli.

Dzięki i nawzajem. Ale by dokładnie sprecyzować to na Tidal spokojnie znajdziesz te same pliki lepszej jakości pliki od Spotify. Ja jestem zwolennikiem Amazona gdyż na nim zdecydowanie większość muzy jakiej słucham jest wyższej jakości od Tidal-a. Spotify mam ale jest używany tylko przez moją piękniejszą połówkę dla której nie ma wszystko brzmi tak samo bez względu czy to sprzęt za kilkanaście tysi czy jakaś nadziewana mini wieża w kuchni 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Artur Brol napisał:

Jesli ten GN sobie kupię to może spróbuję  kiedyś tego Tidala. 

Trochę offtopik.

Widzę że masz Rotel RCD 1572 mk2.

Powiedz mi, jak to się spisuje, obsługa, jakość wykonania, awaryjność.

Pisz na PW  bo zaraz będzie po uszach od moderów 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2023 o 21:59, MuadDib napisał:

Widzę, że następny z kąśliwym językiem. A może sam zakupisz i podzielisz się swoją opinią, a nie tylko ujadać jak głodny pies!!! Po pierwsze, jakbyś chciał wiedzieć, to jednak trzeba troszkę poczekać, zanim się go nabędzie, bo jest dość długa lista oczekujących. A po drugie czas testów też wymaga czasu. PS. Chciałbym Pozdrowić i Podziękować Q21 za rewelacyjne podejście do klienta oby więcej było takich przedstawicieli branży.

20230620_212335.jpg

20230620_220442.jpg

Cześć,

Jestes w stanie powiedzieć jak ma się dac w dmp a6 do z8? Myślę o zakupie do swojego Z8 i zastanawiam się jak wyraźna w stosunku do wydanych pieniędzy zmianę uzyskam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , prośba o sprawdzenie . Od wczoraj A6 nie odtwarza mi kolejnych utworów z Tidala na Connect. Jak poszczam płytkę to odtwarza pierwszy utwór i nie przechodzi dalej. Muszę ręcznie kliknąć w następny i leci. Nie ma tego problemu z aplikacji Tidala wbudowanej w Eversolo. 

Coś nie tak z A6 czy Tidalem ?

@MariuszZ liczę na Ciebie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal napisał:

Spróbuj pamięć podręczną wyczyścić aplikacji Tidal .

Czyli ??? Gdzie to znaleźć ? W ustawieniach nie mam😔

46 minut temu, MariuszZ napisał:

Ja mam ten z końcówką 50 najnowszy.

Ja kurna też. Wczoraj zaktualizowałem i ...... przestało śmigać. 

No nic liczę , że to wina Tidala. I na z komórki i z kompa nie przechodzi na następny utwór , tylko kręci się kółko tam gdzie ikonka odtwarzania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj dmp-a6, jutro konfiguracja i pierwsze uruchomienie. Czytam o problemach z Tidalem po najnowszej aktualizacji. Kolega z pracy ma dokładnie to samo. Czy można podczas pierwszego uruchomienia nie aktualizowac do najnowszej wersji i na przykład wgrac sobie recznie poprzednią wersje na której problemu nie było? Jeśli tak to skąd można wziąć soft z aktualizacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z Tidalem i innymi serwisami sieciowymi były przedwczoraj i wczoraj. Jakoś wczoraj w połowie dnia wszystko wróciło do normy. Właśnie sprawdziłem u siebie - Tidal śmiga. Aktualizacji v1.2.50 moim zdaniem nie musisz się obawiać.

Więcej info o zmianach w najnowszej wersji - https://docs.google.com/document/d/1G3fb7dX3hZVrSv1XlXD1tB4Y5AFFOVVP/edit

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim nie ma sensu cytować go w całości
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bumbum napisał:

Kupiłem dzisiaj dmp-a6, jutro konfiguracja i pierwsze uruchomienie. Czytam o problemach z Tidalem po najnowszej aktualizacji. Kolega z pracy ma dokładnie to samo. Czy można podczas pierwszego uruchomienia nie aktualizowac do najnowszej wersji i na przykład wgrac sobie recznie poprzednią wersje na której problemu nie było? Jeśli tak to skąd można wziąć soft z aktualizacja?

U mnie nie ma żadnych problemów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, neoheresy napisał:

Problemy z Tidalem i innymi serwisami sieciowymi były przedwczoraj i wczoraj. Jakoś wczoraj w połowie dnia wszystko wróciło do normy.

Dlaczego nikt mi wcześniej nie powiedział. To ja już rozebrałem A6 przy pomocy młotka i przecinaka .... :)  .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, ja też się zdziwiłem. Ale na grupach FB dot. Eversolo było już mnóstwo zgłoszeń od Karaibów po Filipiny, więc zrozumiałem, ze to globalny problem, a nie coś tylko u mnie.

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim nie ma sensu cytować go w całości
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
3 minuty temu, vexmen napisał:

Po aktualizacji do najnowszej wersji A6 dźwięk od czasu do czasu z cisza się się w lewym kanale tak jakby ktoś kręcił balansem. Czy ktoś z was ma podobnie? 

Która dokładnie wersja softu? Lepiej operować numerkami niż pojęciami jak "najnowsza".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...