Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

Dnia 10.07.2023 o 08:24, Mariusz Kopacki napisał:

Prawie na pewno to po prostu wylaczny dystrybutor w PL.

Albo przedstawiciel firmy. iFi też takiego miał na forum obok.

Dnia 10.07.2023 o 11:30, EverSolo Polska napisał:

Dziękujemy za zwrócenie uwagi natomiast proszę nas tak nie odbierać.

Jak już pojawi się certyfikacja firmy Amazon to poinformujemy o tym Państwa.

Ok. Widziałem juz na tamtym forum poprawę :)

Dnia 10.07.2023 o 23:44, kaczadupa napisał:

Pytanie czy ten ładny sprzęcik nie skończy jak iFi zen stream...

Świetny jest ten wyświetlacz a zwłaszcza te różne mierniki do wyboru i chyba to one zdecydowały, że rynek to chwycił. Tylko... czy bezpieczniej nie jest się trzymać sprawdzonego BluOS? Oto jest pytanie. 

O to jest pytanie.

Dnia 11.07.2023 o 10:21, kaczadupa napisał:

Myślę nad nowoczesnym odtwarzaczem sieciowym. Może od Cyrusa? (mają wyjść dwa modele). Oba będą oparte o BluOS.

Kolejna firma która wchodzi w to rozwiązanie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Czyli jest to pracownik Instal Audio.

A, to tam trzeba pytać o dobry rabat. :) Na ten moment udało mi się wytargować w największych salonach rabat, który starczy na 9 czekolad z okienkiem w Biedronce :) Popyt jest tak ogromny, że rabaty są symboliczne.

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kaczadupa napisał:

A, to tam trzeba pytać o dobry rabat. :) Na ten moment udało mi się wytargować w największych salonach rabat, który starczy na 9 czekolad z okienkiem w Biedronce :) Popyt jest tak ogromny, że rabaty są symboliczne.

No niestety. No chyba że poczekasz. Zobaczysz pożniej rabaty będą znacznie wyższe.

Widac to na przykładach innych produktów.

Na przykład amplitunery AVR

20 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Nie wiem dlaczego, ale na takiej platformie jak forum internetowe drażni mnie "marketingowo - oficjalny" język odpowiedzi. Drogie Eversolo, trochę luzu ;)

Na to samo zwróciłem uwagę.

Dnia 10.07.2023 o 06:53, Piotr Sonido napisał:

Jako EverSolo Polska bardzo dziwnie piszecie.

Ale chyba jest już lepiej.

Do pisania na forum trzeba mieć doświadczenie :P Jak dziwnie to by nie brzmiało.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2023 o 23:47, MacieQ napisał:

@EverSolo Polska czy już wiadomo kiedy można się spodziewać certyfikacji Amazon Music czy nadal jest wielka niewiadoma ???

Czekamy na certyfikacje od strony Amazon. Z naszej strony przygotowaliśmy DMP-A6 pod pełną obsługę Amazon Music.


Będziemy informowali na bieżąco na naszej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 26.07.2023 o 13:24, EverSolo Polska napisał:

Czekamy na certyfikacje od strony Amazon. Z naszej strony przygotowaliśmy DMP-A6 pod pełną obsługę Amazon Music.


Będziemy informowali na bieżąco na naszej stronie.

Czy Eversolo planuje sprzedaż "czystego" transportu streamera? Chodzi mi o streamer bez dac, tylko wyjścia cyfrowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 6.07.2023 o 12:27, EverSolo Polska napisał:

W celu kontroli DSP najlepiej jest skorzystać z funkcjonalności Roon, dostępnej na DMP-A6.
Technologia Roon znacznie podnosi jakość dźwięku na odtwarzaczach sieciowych i jest zalecana w celu zmaksymalizowania jakości.
Obecnie na rynku ciężko jest znaleźć odtwarzacz sieciowy, który miałby po prostu technologię DSP. Zazwyczaj klienci wybierają wzmacniacz który posiada możliwość regulacji częstotliwości. np. McIntosh 352.

Z doświadczenia wiemy ze klienci zwracają uwagę przy wyborze odtwarzacza sieciowego na takie cechy jak np. funkcjonalność, obsługa serwisów streamingowych, płynne a zarazem niezawodne działanie, itd., pod tym względem DMP-A6 nie ma sobie równych.

W porównaniu do dostępnych na rynku odtwarzaczy sieciowych, EverSolo DMP-A6 dosłownie ma wszystko.

Kontrola balansu zazwyczaj jest również cechą wzmacniaczy i również mało który konwencjonalny odtwarzacz sieciowy coś takiego potrafi.

Bardzo mała jest liczba takich odtwarzaczy sieciowych na rynku, z tak zaawansowanymi opcjami sterowania i często są to urządzenia, z przeznaczeniem dla bardziej zaawansowanych użytkowników np. produkt producenta odpowiedzialnego za markę EverSolo, czyli Zidoo Neo Alpha, który np. posiada dodatkowe protokoły sterowania tj. IR, RS232, HDMI CEC, HTTP (WOL) itp.

EverSolo DMP-A6 ma być urządzeniem wybitnym i niepowtarzalnym ale jednocześnie niezłożonym dla użytkowników. Takie dodatkowe funkcjonalności nie potrzebnie by podnosiły cenę urządzenia, a mało kto by z nich korzystał. Użytkownicy chcących takich funkcjonalności wybierają inne urządzenia.

Użytkownicy, którzy szukają najlepiej funkcjonalnego odtwarzacza sieciowego wybierają po prostu DMP-A6.

roon nie podnosi jakości, wręcz czasami ją zaniża (np. dla Airplaya ma istotne ogtaniczenia). Odtwarzacz Jriver instalowany na Windowsach pozwala ustawić odtwarzanie pliko flac jako DSD i to faktycznie podniesie jakosć. Pod awruniei posiadadni kompatybilnego DACa np. R2R Musician Audio. DSP w jriverze działa lepiej niż dobrze.

Dnia 10.07.2023 o 08:24, ProjectPi napisał:

Prawie na pewno to po prostu wylaczny dystrybutor w PL.

nie ma czegoś takiego jak wyłączny dystrybutor w PL- sprawdźcie www.eversolo.com.pl . Instal Audio uzurpuje sobie takie prawa ale niestety nie potrafi odpowiedzieć na pytania swoich klientów i wskazać np. poprawne ustawienia odtwarzacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ksawus123 napisał:

nie ma czegoś takiego jak wyłączny dystrybutor w PL- sprawdźcie www.eversolo.com.pl . Instal Audio uzurpuje sobie takie prawa ale niestety nie potrafi odpowiedzieć na pytania swoich klientów i wskazać np. poprawne ustawienia odtwarzacza.

Jedna domene zarejestrowalo Instal Audio, druga C4i. Moze sie ktos gdzies z kims nie dogadal, jak nalezalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Od wczoraj A6 śmiga na nowym sofcie. Poprawili Amazon Music. Śmiga natywnie, aż miło. Zaczął mi napęd CD Asusa działać bez problemów. Rippuje płyty bez zacinek żadnych. Dokupiłem SSD M2 500GB i jadę z płytoteką do wav. Idzie szybko.

Z fajnych ficzerów to dołożyli spectogram i można zamiennie z wycieraczkami VU meter używać. Wizualnie bajka ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...