Skocz do zawartości

Nasze samochody. Kącik miłośników motoryzacji.


Recommended Posts

Kolega kiedyś skasował słupek ze znakiem , było mokro odpuścił gaz ze strachu i go wyrzuciło audi s3 (haldex padaka) ;) 

Ale jechałem jako pasażer też starym audi 200 2,2turbo zakręt 90st na pełnej bez problemu - pełne quattro + 5 garów w turbo robiło robotę

Audi rs3 seryjne było spoko , przy 500+ ciężkie do opanowania przodem ,  toyota supra mk3 jak się spięło blaszkami na 100% dyfer startowała jak 4x4 :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubakk napisał:

Kolega kiedyś skasował słupek ze znakiem , było mokro odpuścił gaz ze strachu i go wyrzuciło audi s3 (haldex padaka) ;) 

Stare a/s3 i tt z pierwszymi haldexami tak miały. Chociaż jak się wystraszył i odpuścił gwałtownie to i w fwd mogłoby go pozamiatać. Nowe haldexy działają dużo, dużo lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2024 o 17:53, Kubakk napisał:

O kurdem czytając ostatnie 2str cofnąłem się prawie 20 lat do czasów streetracers kraków czy streetracingforum :D

(...)

btw z wiekiem mimo iż wpadają mocniejsze samochody nie chce się już "pycić"

Kraków 30 lat temu. Z początkiem zimy - 2.00 w nocy, telefon od kumpla: - "lecą pierwsze płaty śniegu i... puste ulice, co robimy?" :D 

...a z wiekiem tak jak piszesz, może i nie chce się. Za to teraz można, już nie np. na ul. Opolskiej, ale na tor sobie pojechać i kulturalnie np. z @Tomai pościgać się. Eh, łezka w oku się kręci i trochę zazdroszczę tego "banana" w MX5.

2 godziny temu, Kubakk napisał:

Kolega kiedyś skasował słupek ze znakiem , było mokro odpuścił gaz ze strachu i go wyrzuciło audi s3 (haldex padaka) ;) 

...no ale kto nie zaliczył kiedyś czegoś? ;) 

 

P.S. ...wiem kto, pewnie @PanKlor

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2024 o 23:40, audiowit napisał:

 

Nie mam zamiaru się z Toba licytowac czy Slk jest szybsze od mx5. Z tego co wiem to tak.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Hahahahahaha 🤣 

Dobre.

Ps. Przepraszam Panowie, wiem że to już nudne , ale może zmobilizujemy audiowita do rywalizacji 😎

Edytowano przez Tomai
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już info od mechanika na temat WRX .......

Jak sadziłem, to była panewka, troszkę narozrabiała jak już pękła. Ale to było nie uchronne, druga panewka jeszcze bardziej przypominała swoja grubością kartkę papieru. Ktoś nie żałował wcześniej tego auta ale co gorsza także nic nie naprawiał.

No i teraz, wraz z regeneracja głowicy (przy okazji otwartego silnika) wyjdzie 12-14k.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Po tym jak panewka w moim  H6 zaczeła pukać, sprzedałem w sumie z ulgą. Samochod genialnie się prowadził ale każda wizyta u mechanika to byla droga przez mękę. Subaru chyba nie na warunki PL. Zresztą wrx mojego kolegi też mechanicy zamordowali.

Nie wspomnę o kosztach.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Teoretycznie powinno się go sprzedać, ALE .... troche grosza już włożone (Lakenia + konserwacja podwozia / oryginalne tłumiące pianki wewnątrz kabiny zostały wymienione na specjalna piankę podobnie jak w drzwiach gdzie głośniki dostały dodatkowe dystanse i inne drobne, jeszcze "magel" czeka na regeneracje)  wiec teraz ........... musi zapracować na swój ZUS a ZUS to drogi zawodnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bogusław 66 napisał:

Tak.

Teoretycznie powinno się go sprzedać, ALE .... troche grosza już włożone (Lakenia + konserwacja podwozia / oryginalne tłumiące pianki wewnątrz kabiny zostały wymienione na specjalna piankę podobnie jak w drzwiach gdzie głośniki dostały dodatkowe dystanse i inne drobne, jeszcze "magel" czeka na regeneracje)  wiec teraz ........... musi zapracować na swój ZUS a ZUS to drogi zawodnik.

Tez tak mialem i tak myslałem, po czym z ulgą sprzedałem. Ale subaryny tez uwazam za fajne samochody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...