Skocz do zawartości

q-acoustic 3050i -dobór wzmacniacza


Andrew Piotrowski

Recommended Posts

No ale Musical nie da detali jeśli już teraz ich brakuej z 356. Owszem ten NAD faktycznie gra leoiej głosniej. Ale Musical tego problemu nie rozwiąże.

Zdaje sięże pomysł z Cambridge będzie tu całkiem ok. Jest też na wyprzedaży Primare. Albo NAD ale z nowych linii zasilanych w klasie D.

Cyrusy? Tez fajna opcja.

Xindak 06

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiolab 7000A -ciężko natrafić na jakąś recenzję w necie, a z proponowanych rozwiązań wychodzi dość drogo. Dla mnie to trochę branie w ciemno, chociaż oferta z linku baaardzo kusząca. 

Z kolei Xindak 06 - tania opcja, super recenzje w kwestii dźwięku. Jak czytałem recenzje użytkowników, to jakbym właśnie tego szukał. Zero fajerwerków/wodotrysków, a dźwięk: poezja. Oczywiście wolałbym też wodotryski -ale jeśli nie można mieć wszystkiego, to niech chociaż będzie dźwięk. Jednak jak słyszę "trzeszczący potencjometr" nawet w nowych egzemplarzach to chyba też podziękuję.

Z innych propozycji -Primare, Cyrus  - nie bardzo wiem za czym się rozglądać, bo ilość modeli i rozstrzał cenowy jest ogromny.

M2si - coś zdania są podzielone w kwestii tego, co osiągnę taką zmianą. 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Andrew Piotrowski napisał:

Audiolab 7000A -ciężko natrafić na jakąś recenzję w necie, a z proponowanych rozwiązań wychodzi dość drogo. Dla mnie to trochę branie w ciemno, chociaż oferta z linku baaardzo kusząca. 

W Polsce recenzje były m.in. w Stereo i Kolorowo, czy HighFidelity. 

W razie czego zapraszam też na odsłuch/wypożyczenie :) Sprawdzisz go na własne uszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrew Piotrowski Jeżeli masz do wydania 4000 zł i brakuje Ci detali to CXA81 według mnie będzie tu bezkonkurencyjny. Bez patrzenia na specyfikację i porównywania danych, które niewiele mówią o tym jak wzmacniacz zachowuje się w rzeczywistości, mogę zapewnić, że to baaardzo dynamiczny model, który generuje sporo prądu już od niskich ustawień potencjometra. Po prostu słychać i czuć, że membrany pracują mocno, poza tym balans tonalny przesunięty jest w stronę wyższych rejestrów więc wzrasta nam poziom selektywności i reprodukcji detali. Całość nabiera powietrza i przestrzeni. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to CXA81 moim zdaniem jest tutaj mocnym faworytem. Jeśli będziesz celował w nową sztukę, odezwij się do nas, na pewno będziemy w stanie zaproponować fajną cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Detale w dźwięku, to nie wszystko. Ważne są jeszcze inne aspekty w dźwięku, jak przestrzeń czy scena, a w tym przypadku dołożyłby do tej listy 

Rotel A14mk2 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/rotel-a14-mkii.html

Za aktualnie 4699 zł może być w tej półce bezkonkurencyjny! Zapraszamy z resztą na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...