Skocz do zawartości

Upgrade Wiim mini na Wiim pro - czy warto?


Svenorg

Recommended Posts

Szanowni Państwo :) Zestaw to Cambridge AXR100 + JBL studio 680 + Wiim mini. Zastanawiam się czy warto byłoby zamienić odtwarzacz sieciowy WiiM "mini" (po optical) na "pro" i puścić to analogiem? Chodzi mi o przetworniki C/A (axr100 vs Wiim pro). Z góry dziękuję za zainteresowanie moim tematem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, to raczej podobny poziom. Szukając upgrade'u warto spojrzeć na Cambridge AXN10 (idealnie zgra się ze wzmakiem stylistycznie), NuPrime Omnia WR2, Audio Pro Link 2, czy znacznie już wyżej EverSolo DMP-A6 i Cambridge Audio CXN V2.

W razie czego zapraszamy do kontaktu celem odsłuchów, wypożyczeń i indywidualnych wycen :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2023 o 08:54, Tomasz S. napisał:

Wiim Mini jak i Wiim Pro brzmią tak samo. W wersji Pro dostajesz większą funkcjonalność.

Niekoniecznie w przypadku kiedy mini idzie po optyku a pro po analogu.

Dnia 11.07.2023 o 23:51, Svenorg napisał:

Szanowni Państwo :) Zestaw to Cambridge AXR100 + JBL studio 680 + Wiim mini. Zastanawiam się czy warto byłoby zamienić odtwarzacz sieciowy WiiM "mini" (po optical) na "pro" i puścić to analogiem? Chodzi mi o przetworniki C/A (axr100 vs Wiim pro). Z góry dziękuję za zainteresowanie moim tematem. 

Przepaści nie będzie. Jak już to pomyśl o osobnym DAC`u albo streamerze z wyższej półki. Osobiście na ten moment poszedłbym w DAC`a. Wyjdzie najtaniej a różnica będzie znaczna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w takiej sytuacji, chodzi mi już po głowie wymiana AXRa. Jak na moje wymagania jest to sprzęt klasa, brzmienie nad wyrost zadowalające. No ale gdyby np. CXA81 zagrał nieco lepiej, to może gra warta świeczki.  Muszę sie odezwać do pobliskiego salonu w łódzkiem i może znajdą jakieś rozwiązanie :) 

Edytowano przez Svenorg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Svenorg napisał:

Więc w takiej sytuacji, chodzi mi już po głowie wymiana AXRa. Jak na moje wymagania jest to sprzęt klasa, brzmienie nad wyrost zadowalające. No ale gdyby np. CXA81 zagrał nieco lepiej, to może gra warta świeczki.  Muszę sie odezwać do pobliskiego salonu w łódzkiem i może znajdą jakieś rozwiązanie :) 

Zapraszamy do kontaktu, nasz salon znajduje się w Pabianicach, mamy wielki wybór, dwie sale odsłuchowe i wypożyczamy sprzęt. Rabat jakiś na pewno też się dogada ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...