Skocz do zawartości

A jak namiesza nastepca WiiM Pro pod nazwa Pro Plus?


ProjectPi

Recommended Posts

Witam! Mam pytanie do użytkowników Wiim Pro, Wiim Pro+, czy w aplikacji w trakcie słuchania radia (np. radio 357) jest widoczna jakość strumienia (bitstream) oraz czy widoczny jest tytuł aktualnie prezentowanego utworu? Jeżeli można to prosiłbym o screena. Sam używam aplikacji Wiim ale z Audio Pro Link 2 i wydaje mi się, że ilość informacji jest okrojona. Z góry dzięki za info.

photo.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiim zaczyna beta testy dla korekcji pomieszczenia ( nawet nie wiem czy tak się to tłumaczy )

Jak na razie obejmą Pro, Pro Plus i Amp. Co do mini to jeszcze nie wiadomo czy "uciągnie". Ja swojego Pro Plus zapisałem. Jeżeli dostanę to postaram się coś tutaj skrobnąć :)

Info:

https://forum.wiimhome.com/threads/beta-test-room-correction-for-wiim-pro-pro-plus-amp.3096/

Cytat

Hi,

We're looking for WiiM owners of WiiM Pro, Pro Plus, Amp who are interested in beta testing the Room Correction feature we hope to roll out.

If you're interested, please provide your information below in the form, and we'll OTA the beta firmware when it's available.

Beta Test: Room Correction for WiiM Pro, Pro Plus, Amp

Please note that the Room Correction feature will first be rolled out to the Amp, Pro/Pro Plus products.

WiiM Mini is TBD as we test to see if it could support the Room Correction feature.

Best,
WiiM Team

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...