Skocz do zawartości

A jak namiesza nastepca WiiM Pro pod nazwa Pro Plus?


ProjectPi

Recommended Posts

6 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

Chłopie Ty to serio piszesz?

Tak, ja tak na poważnie, a co?

O tym, żeby Kopacki podyskutował sobie z Konradem nie ja pierwszy wyjechałem, tylko kolega @Wito76  może nie doczytałeś, a może czytasz wybiórczo. Ja tylko się podpiąłem i pociągnąłem dalej.

6 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

Jeszcze te teskty, " po co do mnie pisziesz" a do kogo ma napisać na tym forum do Twojego kolegi, którego tu nie ma

A Ty widzisz jakiś problem, żeby taki Kopacki spróbował sił na forum obok z MuzgAudio? Forum nie jest zamknięte, więc to była propozycja. 

6 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

Każdy może mieć swoje zdanie

Ale nie każdy chce czytać pierdolety, że ten krążek bije streamery marek które wymieniłem,  testy porównawcze też trzeba umieć zrobić nawet jeśli nie są ślepymi testami. Trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę w muzyce, gatunek muzyczny też nie jest w takich testach bez znaczenia.

Kopacki mi przypomina lobbystę, albo innego kolegę z AS co to wszędzie gładzie o izolacji galwanicznej, albo Sabaju, czy innych Toppingach w kółko pieprzy. 

P.S.

Teksty o podstawówce zachowaj dla swoich....

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie, to robiliśmy ślepe i "widome"  przełączanie. Byl na to czas przez caly weekend. Muzycznie- co kto lubił - od sasa do lasa. Zwracalismy uwagę na wszystko co można było i nie można usłyszeć. Wytrzeszczalismy uszy do audiofilskich granic.  Nastepnym razem zaproszę dzieci, one ponoć słyszą to co nam dorosłym sie wydaje, ze słyszymy. 

Tutaj wg mnie mamy do wyboru: - siłę sugestii lub siłę marketingu branży audio( niepotrzebne skreślić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

@DiBatonioradosny, jesli juz z nazwiska naszla cie chec, to dla ciebie pan Kopacki. Ot ku ustaleniu uwagi.

 

Chyba żartujesz?

Wg netykiety nie muszę się zwracać do nikogo na per pan.

Kopacki to człon twojego nicku, a skoro już jesteśmy na per pan, to raczej powinno działać w obie strony.

Myślę,  że z racji różnicy wieku chociażby...

 

5 minut temu, Prawie Audiofil napisał:

Tutaj wg mnie mamy do wyboru: - siłę sugestii lub siłę marketingu branży audio( niepotrzebne skreślić).

Nawet nie wiesz jak akustyka może namieszać i tutaj już nie ma siły sugestii.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DiBatonio napisał:

Kopacki to człon twojego nicku, a skoro już jesteśmy na per pan, to raczej powinno działać w obie strony.

Zatem uprzejmie informuje, ze jest to moje imie i nazwisko, nie "nick". Racz zatem uwzglednic tenze fakt w swoich wypowiedziach, ze szczegolnym naciskiem na kulture i grzecznosc jezyka. Takie jest tu moje oczekiwanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, DiBatonio napisał:

Teksty o podstawówce zachowaj dla swoich....

Dla swoich kogo? No napisz proszę;) powtórzę,  zachowujesz się jak piętnastolatek, masz odmienne zdanie to sam dyskutuj a nie broń się wiedzą innych bo jest to po prostu śmieszne i tyle ;)

Edytowano przez Michał Gałązka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Michał Gałązka napisał:

Dla swoich kogo? No napisz proszę;) powtórzę,  zachowujesz się jak piętnastolatek, masz odmienne zdanie to sam dyskutuj a nie broń się wiedzą inny bo jest to po prostu śmieszne i tyle ;)

Tak się czuję mimo wieku 😆

Wiesz co, ponad 30 lat temu liznąłem technikę cyfrową w szkole, owszem podstawy się nie zmieniły od tamtego czasu, chociaż technologia już tak.

Niestety nie czuję się na tyle "silny" by dyskutować na argumenty, bo najzwyczajniej mimo wykształcenia, to życie zawodowe potoczyło się tak, że dziś z elektronikiem się nie czuję, chociaż niewielkie modyfikacje jestem w stanie poczynić. Czas zrobił swoje bez praktyki i pracy w zawodzie wyuczonym.

A, że Konrad był wspomniany, to dlaczego nie miałbym polecać dyskusji z nim na nnym forum?

To to samo, co odnoszenie się do ASR i tego co Amir ma do powiedzenia.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja elektronikę kończyłem troszkę po Tobie, swoje zdanie też posiadam ale nie sprzeczam się z kimś jak nie mam swoich argumentów. Pytanie jest takie, co Ci da ta wasza "pyskowka"? Nikomu nie da nic:) każdy i tak przy swoim zdaniu zostanie. Ja już się nauczyłem, że nie ma sensu nikogo przekonywać na siłę;) po prostu zachowujmy się jak dorośli ludzie zamiast się kłócić i zaczepiać z tsk idiotycznych powodów;) nie lepiej odpalić sobie muzykę i się zrelaksować?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś napisałem:) też jest kilka tematów w których się nie zgadzam z nim, jak i jeszcze kilkoma innymi osobami na forum :) napisałem raz, dwa czy trzy razy i temat po prostu porzuciłem. Jedyna kwestia w której się jeszcze czasem odzywam to jak ktoś nowy pisze na forum to tłumaczę, że jest kilka szkół, żeby nie brał za pewnik opinii Twojej, Mariusza, Krafta czy mojej ;) naszym instrumentem pomiarowym jest ucho a mozg obrabia informacje także, mogą wyjść różne wyniki ;) a w tym wątku skupmy się na Wim pro plus, a właściwie niech zrobią to osoby, które miały bądź mają z nim do czynienia:)

Edytowano przez Michał Gałązka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro plus LCD i takiego chętnie kupię;D

 

A czy namiesza? Pewnie nie, jak nie namieszał pro, mały w cenie 100zl zrobił robotę, pro jest bardzo fajny ale już cena troszeczkę inna i powoli zbliża się do innych. Miniak w cenie 400 zł nowka w dzisiejszych czasach dalej robi robotę bo nie ma konkurencji zabardzo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A ja zwyczajnie zazdroszczę tym, którzy nie tylko (bezmyślnie) twierdzą że wszystko cyfrowe zagra tak samo, ale jeszcze nie słyszą różnicy. Ładna kasa na wczasy choćby w kieszeni wtedy zostaje. Kiedyś, kiedyś tam miałem Chromecast Audio, wiecie ten krążek od Google. Wyjście optyczne, podłączone do wbudowanego we wzmacniacz pierwszego lepszego wolfona i grało. I tez byłem przekonany (jako elektronik też z wykształcenia), że po co wydawać więcej. Bo przecież nawet CD Rom powinien zagrać jak odtwarzacz CD, w końcu to tylko zera i jedynki. Życie, a przede wszystkim odsłuchy różnych sprzętów zweryfikowały moje poglądy.  Oczywiście, że kibicuję, by to życzeniowe myślenie się spełniło i taki Wiim za kilka stów, nieważne Pro, Ultra Pro, High Pro czy jaki tam jeszcze będzie, by były kilerami i dawały to czego oczekuję. Póki co mżonka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Tradycyjnie celnych i tradycyjnie wplatanych w polemike z wymyslonymi przez siebie stwierdzeniami. Obaj na tym samym wozku jada.

Jacy obaj?

Mylisz się, nie jadę z nikim na jednym wózku. Napisałem już, zarówno chromecast, jak i ten Wimm to słabiutkie punkty w sensownych systemach audio. @Wito76pewno miał to samo na myśli, ale nie musimy jechać na tym samym wózku.

Jak ktoś porusza się w budżecie nie wykraczającym poza kilka tys za cały system, to O.K. wtedy Wimm do plumkania starczy.

Nie zaprzeczam, że być może w kategorii cena/jakość ten krążek jest świetnym wyborem, ale nie przyjmuję do wiadomości,  że złoi jakościowo i funkcyjnie streamery 10cio kroć lub więcej droższe od niego.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz S. napisał:

Rozumiem,że jako praktyk znasz już na wylot Wiim Pro+. Jest osłuchany i dlatego w tym temacie masz tak dużo celnych uwag. 

Chcesz triumfować? Nie znam Pro+ i nie planuję znajomości z nim. Oczywiście jestem otwarty na różne pomysły, ale to już wiarygodne, znane mi osoby z tego forum musiałyby wydać fajną opinię o tym sprzęcie a nie "cyfrowi", ludzie od wykresów a nie słuchania muzyki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DiBatonio napisał:

Jacy obaj?

Mylisz się, nie jadę z nikim na jednym wózku. Napisałem już, zarówno chromecast, jak i ten Wimm to słabiutkie punkty w sensownych systemach audio. @Wito76pewno miał to samo na myśli, ale nie musimy jechać na tym samym wózku.

Jak ktoś porusza się w budżecie nie wykraczającym poza kilka tys za cały system, to O.K. wtedy Wimm do plumkania starczy.

Nie zaprzeczam, że być może w kategorii cena/jakość ten krążek jest świetnym wyborem, ale nie przyjmuję do wiadomości,  że złoi jakościowo i funkcyjnie streamery 10cio kroć lub więcej droższe od niego.

 

 

 

Wszyscy dwaj, ktorzy sie tu odmeldowali. W watku poswieconym urzadzeniu, ktorego nawet z dala nie widzieli, ale za to z "zadna argumentacja" jak zwykle. I z uporem, ze nie, bo nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mariusz Kopacki napisał:

Wszyscy dwaj, ktorzy sie tu odmeldowali. W watku poswieconym urzadzeniu, ktorego nawet z dala nie widzieli, ale za to z "zadna argumentacja" jak zwykle. I z uporem, ze nie, bo nie.

Ja widziałem,  @Wito76 pewno też. 

Chcesz się licytować?

Założę się, że Ty nawet z daleka nie widziałeś, ani nie siedziałeś przed takimi jak mnie było dane. Jedyne co, to możesz sobie w internetach popatrzeć. 

Natomiast z uporem maniaka, ty próbujesz wszystkim wmawiać, że ponad ten krążek nie ma sensu wychodzić, bo się nie opłaca.

To już nawet nie jest nudne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wito76 napisał:

Oczywiście jestem otwarty na różne pomysły, ale to już wiarygodne, znane mi osoby z tego forum musiałyby wydać fajną opinię o tym sprzęcie a nie "cyfrowi", ludzie od wykresów a nie słuchania muzyki. 

Rozumiem. Jak ktoś fajny powie ,że warto to takie będzie też Twojej zdanie. Super jak na praktyka. Wracam słuchać równań matematycznych bo przecież nie muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, DiBatonio napisał:

Nie zaprzeczam, że być może w kategorii cena/jakość ten krążek jest świetnym wyborem, ale nie przyjmuję do wiadomości,  że złoi jakościowo i funkcyjnie streamery 10cio kroć lub więcej droższe od niego.

Mam tylko jakieś tam doświadczenia z Wiim Mini, ale o nim też przecież była mowa, że nie ma prawa zagrać gorzej od tych za kilka tysi, wycenionych tak dla snobów i frajerów. To zacytowane zdanie to sedno sprawy. W kategorii cena/jakość i jeszcze dodam funkcjonalność to kiler, daje nawet więcej niż dużo droższa konkurencja. Ale nie próbujmy zaczarować rzeczywistości, muzycznie to jednak jest różnica i to słyszana przeze mnie za każdym razem, kiedy podłączałem. Jak to pisałem już kiedyś, ludzie na chodniku by usłyszeli tę różnicę. Ale to wątek o Pro+. Są tam jakieś istotne różnice w sekcji cyfrowej względem Mini?

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, DiBatonio napisał:

Ja widziałem,  @Wito76 pewno też. 

Chcesz się licytować?

Założę się, że Ty nawet z daleka nie widziałeś, ani nie siedziałeś przed takimi jak mnie było dane. Jedyne co, to możesz sobie w internetach popatrzeć. 

Natomiast z uporem maniaka, ty próbujesz wszystkim wmawiać, że ponad ten krążek nie ma sensu wychodzić, bo się nie opłaca.

To już nawet nie jest nudne...

Nie, nie widziales. Drugi z kawalerow przynajmniej mial odwage to przyznac.

Zgoda, twoje radosne polemiki z wlasnymi tezami nie sa juz nawet nudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...