Skocz do zawartości

A jak namiesza nastepca WiiM Pro pod nazwa Pro Plus?


ProjectPi

Recommended Posts

19 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Jezeli ktos chce mi udowodnic, ze po wymianie zasilania w ktoryms z moich WiiMow na podlaczonym DACu zamiast streamu w pelni zgodnego z oryginalem otrzymam stream jeszcze bardziej z nim zgodny, zapraszam. Moze byc tez Muzg, ktokolwiek to jest.

Te krążki to bym co najwyżej użył jako  podstawki pod filiżanki 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mariusz Kopacki napisał:

Moc argumentu tradycyjnie znaczna.

To żaden argument, to twierdzenie.

Na argumenty spróbuj z Konradem z MuzgAudio na AS.

Miałem  okazję słuchać u kogoś przez chromecast, a później po namowie kolega przeszedł na streamer iFi po LAN i była przepaść.

Chromecast był wcześniej najsłabszym ogniwem tamtego systemu no chyba, że Wimm jest tak zajebisty, że wszelkie Luminy, Auralici, Moony i inne Naimy klękajcie.😄

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Nie wiem kto czlek, tu jest publicznie, zawsze moze zawitac.

Konrad zapracowany, coraz mniej pisze na forach. Nie sądzę, by dał się namówić na to forum.

Ale skoro na ASR nie jest Ci za „daleko” sięgać, to możesz bliżej na AS.

Wykażesz się i może Konrad zamieni z Tobą słówko😊

https://www.audiostereo.pl/topic/158377-składający-dacazróbcie-sobie-przerwę-i/

Ba, możesz też spróbować kontaktu przez stronę i formularz kontaktowy na MuzgAudio.com.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Doceniam starania i powtorze, jesli ow czlek bedzie chcial wniesc cos ozywczego w miejsce "zadnych argumentow", zawsze moze zrobic to tutaj. Zapraszam.

Ale po co Ty to do mnie piszesz?

Napisz do Konrada i go zaproś, chętnie poczytam, jak się wijesz i sprzedajesz „wiedzę” z ASR.

Pewno @Wito76 tez by chętnie poczytał.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, DiBatonio napisał:

Ale po co Ty to do mnie piszesz?

Napisz do Konrada i go zaproś, chętnie poczytam, jak się wijesz i sprzedajesz „wiedzę” z ASR.

Pewno @Wito76 tez by chętnie poczytał.

 

 

A do kogo mialbym innego? To nie ty powolujesz sie tu na nieznanych mi blizej swoich kolegow? Jesli chcesz mi ich przedstawic, nie widze problemu, zaproszenie jest aktualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mariusz Kopacki napisał:

Jesli chcesz mi ich przedstawic, nie widze problemu, zaproszenie jest aktualne.

Czyli wymiękasz i tyle, każdy średniorozgarnięty wie, że wystarczy wskoczyć na forum obok i próbować sił w konfrontacji z kimś, kto nie tylko gaworzy na forum o DACach tak samo grających, bitperfect i kodzie dwójkowym, ale coś osiągnął w tej materii.

Zabrakło jaj i teraz przerzucasz na mnie odpowiedzialność za zapraszanie kogoś, miej odwagę i spróbuj w stosownym wątku na AS.

 Chyba, że tylko tu umiesz kozaczyć…. 

1 godzinę temu, Wito76 napisał:

@DiBatonio Odpuść. Strata energii. Mi ta dyskusja przypomina jakiś zbredzony dowcip, którego finał wygląda mniej więcej tak "kolego, obudź się, zesrałeś się".

Chyba masz racje, czas odpuścić .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

I ja radze, odpusc, bo sie zdeczko teraz osmieszasz konkretnie.

W ośmieszaniu się stawiając krążki wimma ponad wszystko, co jest dostępne na rynku nie ma tobie równych.

Jesteś mistrzem, ale właśnie pokazałeś kim jesteś w tej materii, cwaniakować każdy potrafi.

A gdy miałbyś stanąć do dyskusji na argumenty jak to mówisz z kimś, kto ogarnia temat i coś osiągnął już brakuje odwagi.

Będziesz miał kilka tych podstawek pod filiżanki w cenie tych z Ikei, to się zgłoszę.

Pa pa 😘

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję wątek od początku i postanowiłem wtrącić swojw 3 grosze do dyskusji. Swego czasu opisalem w kilku słowach swoje wrażenia z porównania dwoch transportów na AS. Powtórzę i tutaj pokrótce.

Pożyczyłem na weekend Munich M1T Silent Angel aby usłyszeć co wnosi do systemu w porównaniu do Wiim Mini.

Do porównań oprócz mnie zasiedli synowie 30+ i 20+.

Po serii przełączeń miedzy transportami( Wiim po optyku N1T po Coaxialu) , wnioski byly rozczarowujace dla sprzetu za 4000 tys. Wskazania co aktualnie gra byly na zasadzie totolotka. Albo sie udalo albo nie. Po weekendzie postanowiłem sprzęt zwrocic do salonu chociaz bylem wczesniej bardzo nastawiony na zakup. Nic nie wniósł, i tyle.

Wnioski:

1. Wiim jest swietny i kosztuje 400 zl.

2. N1T jest świetny i kosztuje 4000 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem chromecast audio, Yamahę WXAD-10, Onkyo 6130, Malinę 3b USB, Maline + Allo Dac, Malinę DigiOne Signature, wiim, miniPC z Daphille, Audrivana, Roon, Euphony.

Zostawiłem Wiim , chromecasta i miniPC. Jeżeli chodzi o transport to funkcjonalność, wygoda użytkowania i bitperfect są dla mnie ważne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DiBatonio napisał:

Czyli wymiękasz i tyle, każdy średniorozgarnięty wie, że wystarczy wskoczyć na forum obok i próbować sił w konfrontacji z kimś, kto nie tylko gaworzy na forum o DACach tak samo grających, bitperfect i kodzie dwójkowym, ale coś osiągnął w tej materii.

Chłopie Ty to serio piszesz? Każdy może mieć swoje zdanie, ale wyskakiwanie z kolegą z innego forum i mówienie komuś by poszedł tam z nim pogadać to trochę jak zachowanie młodszego brata😅 Serio ostatnio takie teksty jak te, któe napisałeś to słyszałem w podstawówce 😅😅🤣🤣

Jeszcze te teskty, " po co do mnie pisziesz" a do kogo ma napisać na tym forum do Twojego kolegi, którego tu nie ma ? 🤣 Weź zaproponuj solówkę za szkołą o 15 to będzie zamknięcie i spięcie Twoich postów dzisiaj w tym wątku🤣
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...