Skocz do zawartości

Wzmacniacz marzeń Reduktora Szumu, czyli klon Sansui AU 70


Recommended Posts

5 minut temu, Rafał S napisał:

Dziękuję. Poczytam :) 

Przeczytałam ten wątek na audiostereo i szczerze przyznam, że bardzo niewiele jest tam o brzmieniu.

A jakieś "trafa" czy "sprzężenia zwrotne" niespecjalnie mnie interesują :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, audiowit napisał:

A które wzmacniacze porownywalaś z  tym klonem?

1) Manta v.7 po modyfikacji,

2) Yaqin MS-30L,

3) ROKSAN KANDY KA-1 Mk III

Na tle wymienionych wzmacniaczy  wg. mnie ten klon wypadł naprawdę dobrze, tj. lepsza detaliczność, szczegółowość, scena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno porównać "klona" opierając się na przypadkowych chińskich wzmacniaczach lampowych w dodatku opartych o inny typ lamp końcowych.

Lampa EL84 jest specyficzna - to znaczy jak dla mnie z pentod jest number 1 w konstrukcjach PP. Duże lepszy dźwięk od oklepanych KT88, EL34, 6L6. Każdy jeden wzmacniacz poprawnie wykonany na tych lampach będzie grał co najmniej dobrze. Świetnie grają referencyjne wzmacniacze z epoki wykonane na tych lampach w zasadzie konkurenci z danej linii ; Fisher x100, Pioneer SM83, Sansui AU70 z wskazaniem na Fisher x100 (tylko wersja z prostownikiem lampowym 5AR4). Klona Sansui nie miałem jeszcze okazji słuchać ale może grać faktycznie bardzo dobrze.

Można spotkać używki w cenie ok 8 tyś zł - taki miałem ostatnio już prawie kupić ale postawiłem na sprawdzoną konstrukcję - Fisher x100. Cóż zakupi się klona przy najbliższej okazji.

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Agnieszka Zabłocka - Gasek napisał:

Bo tak zamawiać w ciemno i jeszcze czekać rok - to jakaś abstrakcja. 

Jak rozmawiałem w marcu bodajże z Mariuszem z SinusAudio (ale w zupełnie innej sprawie) to wspomniał, że zarobiony jest i na "klona" to ma do października obłożenie. Minęło kilka miesięcy od tamtej pory, więc pewnie z października zrobił się już marzec '24 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wito76 napisał:

Jak rozmawiałem w marcu bodajże z Mariuszem z SinusAudio (ale w zupełnie innej sprawie) to wspomniał, że zarobiony jest i na "klona" to ma do października obłożenie. Minęło kilka miesięcy od tamtej pory, więc pewnie z października zrobił się już marzec '24 

I to mnie przeraża 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 8.08.2023 o 19:36, Piotr Sonido napisał:

Żeby tylko nie było sytuacji jak z WilkAudio.

Bo wtopa i taki produkt jest absolutnie nie do odsprzedaży.

A reduktor chodź ogólnie lubiany to przez niektórych audiofilów ignorowany.

 

można prosić o więcej info na czym ta wtopa polegała i o jaki produkt chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...