Skocz do zawartości

TIDAL MAX- czy ktoś to ogarnia?


Johan

Recommended Posts

3 godziny temu, DiBatonio napisał:

Ach te cyferki 😁

Lepiej wam gra, jak widzicie na wyświetlaczu 24bit, albo 48kHz?

Wiesz, bardziej chodzi o to, że jeżeli place i chce widzieć w aplikacji 96 albo 192kHz to chce je widzieć a nie 44,1 ;) bo to czy powiedzmy odczuwam różnice to kwestia drugorzędna;) to tak jakby kupić auto, ma jechać max 300km/h a finalnie pojedzie 180km/h i ktoś powie, po co się burzyć skoro i tak nie jeżdżę 300 ;). Rozumiesz o co mi chodzi? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Michał Gałązka napisał:

Wiesz, bardziej chodzi o to, że jeżeli place i chce widzieć w aplikacji 96 albo 192kHz to chce je widzieć a nie 44,1

Zgadzam się. Chcę mieć dokładnie to za co płacę. Jeśli obiecują cyferki  - to niech one będą takie jak w obietnicy. 

Swoją drogą, nawet nie wiedziałem (nie znalazłem do dziś) że są jakieś pliki FLAC 192 na Tidal. Są takie? 

Mam dwa serwisy streamingowe - Tidal i Qobuz. Temu drugiemu ufam trochę bardziej.

Taka ciekawostka, znalazłem błąd w pewnym utworze na Qobuz - potem kupiłem oryginalną płytę CD - i ten błąd jest w tym samym miejscu. Czyli było ripowane z tego samego źródła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Tidal napisał jaki ma plan co do Flac HiRes, trzeba tylko przeczytać: https://support.tidal.com/hc/pl/articles/17412130162961-HiRes-FLAC-i-nowe-poziomy-jakości-dźwięku

Cytat

Które urządzenia mogą odtwarzać dostępne pliki HiRes FLAC?

Obecnie pliki HiRes FLAC są dostępne tylko w streamingu bezpośrednio w systemach iOS, Android, komputer lub Internet. Obsługa TIDAL Connect, Sonos i Chromecast pojawi się później w 2023 roku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PorkOne napisał:

Ależ Tidal napisał jaki ma plan co do Flac HiRes, trzeba tylko przeczytać: https://support.tidal.com/hc/pl/articles/17412130162961-HiRes-FLAC-i-nowe-poziomy-jakości-dźwięku

 

Hej mam takie pytanko jestem tu nowy i chce się dowiedzieć czy musicast da się zmienić hires-flac poziom jakości dźwięku 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...