Skocz do zawartości

Amplituner do 6000 zł


Lukaszwr

Recommended Posts

Dnia 2.09.2023 o 17:44, Lukaszwr napisał:

NR6100

Chcesz coś lepszego nowego do 6000zł? W sumie tylko TX-NR7100 oraz Denon AVC-X3800H i spełnia te warunki. Warto odnotować że jest jeszcze na rynku najtańszy 9 kanałowy Pioneer VSX-LX305 grubo poniżej 5000zł, ale nie odpowiem Ci czy to by był progres. W zasięgu jest jeszcze Integra DRX 2.4, ale jak dla mnie to za drogi model do możliwości jakie oferuje. Ale do odsluchania.. Inne opcje to jest 7000+

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lukaszwr napisał:

Szukam tylko nowego amplitunera. I jakieś porady i konkretów dlaczego akurat ten. A nie porady w stylu mój denon… 

Wydaje mi się że niepotrzebnie skreślasz używane sprzęty. Akurat AVC-X8500 jest wysokim modelem. Oczywiście pozostaje kwestia ceny bo to jest sprzęt bodajże 4 letni ..

Ale można zerknąć tu  https://www.denon.com/pl-pl/shop/avreceiver/avcx8500hupgradekit , jest możliwość unowocześnienia do modelu AVC-X8500HA, o ile się nie mylę. Choć cena 3500 zł trochę odstrasza 😁

Edytowano przez Iron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu ma jasny cel. Do 6000zł i nowy. Co Wy z tym używanym flagowcem wyskakujecie? Nie spełnia on obu warunków. Nie chce mi się wierzyć że Maciek odda go choćby w zbliżonych pieniądzach.

Może jeszcze poprzedni model 4 serii Denon X4700H w założonym budżecie sie zmieści, ale będzie juz ciężko z dostępnością. Aktualny X4800H to sporo zlociszy więcej kosztuje.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, przeskok względem 6100 nie będzie gigantyczny w Twoim budżecie. Tutaj już trzeba by patrzeć na Arcama AVR11, gdzie skok będzie bardzo duży, Anthem MRX540, Integra DRX 3.4, najtaniej to moim zdaniem Onkyo TX-RZ50, ale to dalej 1500 powyżej budżetu. W razie czego zapraszamy do kontaktu, powinniśmy mieć te modele dostępne do wypożyczenia :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lukaszwr napisał:

Strasznie mnie korci ten marantz cinema 60 

To model który plasuje się między X2800 a X3800 Denona. Chyba nie jest do końca opłacalny skoro dalej w Twoim budżecie możesz dostać X3800 a różnica w cenie jest niewielka. Chociaz przyznam, że sam rozważałem Cinema 50 - bardzo mi się te nowe Marantze podobają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lukaszwr napisał:

Problem polega na tym, ze obecnie amplituner jest wypożyczony od znajomego. I muszę go w końcu oddać. Posiadam około 6000 zł i chciałbym kupić coś co zapewni lepsze brzmienie niż obecne Onkyo. Strasznie mnie korci ten marantz cinema 60 

W takim razie wyższy model Onkyo jest fajną opcją, TX-NR7100. Denon AVC-X3800H też bardzo dobry model, ale moim zdaniem z bardziej przygaszoną górą. Marantze też są ciekawe, one znowu są bardzo przyjemne w odsłuchu. W razie czego zapraszamy do kontaktu :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Butler napisał:

Gościu ma jasny cel. Do 6000zł i nowy. Co Wy z tym używanym flagowcem wyskakujecie? Nie spełnia on obu warunków. Nie chce mi się wierzyć że Maciek odda go choćby w zbliżonych pieniądzach.

Może jeszcze poprzedni model 4 serii Denon X4700H w założonym budżecie sie zmieści, ale będzie juz ciężko z dostępnością. Aktualny X4800H to sporo zlociszy więcej kosztuje.

Nie mam zamiaru namawiać autora wątku na siłę na używki, stwierdziłem jedynie że warto sie nad  nimi pochylić i przyglądnąć . Ale masz rację , nie są spełnione warunki  założone przez autora wątku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...