Skocz do zawartości

Muzykalny wzmacniacz


mar77a

Recommended Posts

Witaj,

Jeśli sprawdzałeś Rotela A11 Tribute, to proponujemy na stół Yamahę AS701. Weźmy pod uwagę, że to urządzenie od kilku lat jest produkowane, więc dużo dobroci tkwi w środku. Po za tym, jest to muzykalne i otwarte granie. Posłuchaj, sprawdź. Odezwij się jak będziesz chciał przetestować :)

 

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/yamaha-a-s701.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój glos w takim budżecie to musical m2si albo używki m3i. Wg mnie ma dokładnie to czego szukasz( o ile Cie dobrze zrozumialem)  ten xindak też słyszałem, że dobra opcja ale osobiście nie miałem do czynienia a musicala mam w domu, z jasnymi kolumnami i dodał naprawdę dużo w kwestii muzykalności, ocieplenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Naisz do Q21, RMS i Na temat audio.

W któryms dostaniesz dobrą cenę.

Jeden to poprzedni dystrybutor Musicala, drugi obecny a trzeci lubi tym handlować.

Rafko właściciel naszego sklepu, od końca 2021 nie jest już dystrybutorem, ale dalej mamy go w ofercie, więc zapraszam do kontaktu.

Wracając do muzykalnych wzmacniaczy, oprócz poleconych już M2si i M3si, zaproponuję także wzmacniacz Advance Acoustic X-i75 oraz Magnat MA900

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Naisz do Q21, RMS i Na temat audio.

W któryms dostaniesz dobrą cenę.

Jeden to poprzedni dystrybutor Musicala, drugi obecny a trzeci lubi tym handlować.

 

hehe, dobrze to skwitowałeś :)

Ale to jest chyba odpowiedź dlaczego na OLX później Musicale "tak tanio chodzą"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rms.pl napisał:

Rafko właściciel naszego sklepu, od końca 2021 nie jest już dystrybutorem, ale dalej mamy go w ofercie, więc zapraszam do kontaktu.

Wracając do muzykalnych wzmacniaczy, oprócz poleconych już M2si i M3si, zaproponuję także wzmacniacz Advance Acoustic X-i75 oraz Magnat MA900

Tak wiem że już nie jesteście ale pamiętam że dawaliście niezłe ceny na Musicala, dlatego warto zapytać.

8 godzin temu, Miras23 napisał:

hehe, dobrze to skwitowałeś :)

Ale to jest chyba odpowiedź dlaczego na OLX później Musicale "tak tanio chodzą"

Mówisz o rynku wtórnym?

A to już jest obecny problem aktualnego dystrybutora i samej marki :)

Korzyść dla pozostałych kupujących :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Miras23 napisał:

hehe, dobrze to skwitowałeś :)

Ale to jest chyba odpowiedź dlaczego na OLX później Musicale "tak tanio chodzą"

No tak, musicale z drugiej ręki są tanie, ale z drugiej strony, ja zaryzykowałem i przyznam szczerze, że musiałbym chcieć przeznaczyć dużo pieniędzy by go zmienić na coś innego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2023 o 08:48, Michał Gałązka napisał:

https://kino-domowe.pl/

tu dostałem taką cenę jak byłem na odsłuchu jakiś miesiąc temu

Potwierdzam, można dostać w tym salonie duże rabaty.

Nie zawsze na ich stronie internetowej ceny są najniższe, ale jest opcja negocjuj cenę produktu i warto pytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie (już) gra Rotel A11 Tribute, Chord Mojo 2, moje Sonusy i choć pewnie da się jeszcze lepiej to po prostu sikam ze szczęścia :) Tak naturalnego (nie znaczy neutralnego 😅), niewymuszonego i "ludzkiego/niemaszynowego" dźwięku szukałem. Choć Rotel nie jest 100% jak ten opis, to Mojo 2 właśnie tak go dopełnił. Zestaw nie jest męczący, suchy. Choć Sonusy nie schodzą nisko to ten bas jest cudowny, zwarty i sprężysty. Sterofonia palce lizać (tak, wiem, że da się jeszcze lepiej), wysokie są namacalne i takie.. hmm jakby soczyste a przy tym nie kłują po uszach. No i średnica to pięknie spaja i co tu dużo mówić, nie jest tylko tłem. Jest werwa i emocje. Granie wysunięte do przodu, plastyczne i faktycznie czuć ciepełko między wierszami 🥰
Warto eksperymentować z ustawieniem kolumn (mimo, że bass reflex z przodu to lubią nieco przestrzeni wokół).

W niedalekiej dopełnię jeszcze subem. Dzięki za zaangażowanie panowie 👌🏼

Aaa, no i czuć znaczną różnicę w jakości nagrań. Choć te gorszej próby wciąż brzmią przyjemnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mar77a napisał:

mimo, że bass reflex z przodu to lubią nieco przestrzeni wokół).

to bez znaczenia gdzie jest bas refleks, kolumny po prostu potrzebują miejsca czy BR jest z przodu z tyłu czy z dołu :)

Fajnie, że wybrałeś sprzęt, który Ci odpowiada :) 

Pochwal się fotkami :)

Edytowano przez Michał Gałązka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mar77a napisał:

Obecnie (już) gra Rotel A11 Tribute, Chord Mojo 2, moje Sonusy i choć pewnie da się jeszcze lepiej to po prostu sikam ze szczęścia :) Tak naturalnego (nie znaczy neutralnego 😅), niewymuszonego i "ludzkiego/niemaszynowego" dźwięku szukałem. Choć Rotel nie jest 100% jak ten opis, to Mojo 2 właśnie tak go dopełnił. Zestaw nie jest męczący, suchy. Choć Sonusy nie schodzą nisko to ten bas jest cudowny, zwarty i sprężysty. Sterofonia palce lizać (tak, wiem, że da się jeszcze lepiej), wysokie są namacalne i takie.. hmm jakby soczyste a przy tym nie kłują po uszach. No i średnica to pięknie spaja i co tu dużo mówić, nie jest tylko tłem. Jest werwa i emocje. Granie wysunięte do przodu, plastyczne i faktycznie czuć ciepełko między wierszami 🥰
Warto eksperymentować z ustawieniem kolumn (mimo, że bass reflex z przodu to lubią nieco przestrzeni wokół).

W niedalekiej dopełnię jeszcze subem. Dzięki za zaangażowanie panowie 👌🏼

Aaa, no i czuć znaczną różnicę w jakości nagrań. Choć te gorszej próby wciąż brzmią przyjemnie ;)

Hola, hola a gdzie fotki?😃

Chyba ze znów coś gdzieś mi umknęło to sorki.

Gratuluje👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...