Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej Forumowicze,

poszukuję przenośnego głośnika, który wyjściowo by grał w niedużej sypialni (10 m2), ale posiadałby również zasilanie akumulatorowe, umożliwiające pracę poza domem. 

Zależy mi również na funkcji streamingu - podstawowe aplikacje typu Spotify, TuneIn. Brzmienie - nie musi grać głośno, ale zależy mi na możliwie niskim zejściu i pełnym brzmieniu przy niskich poziomach głośności. Budżet - byłoby miło wyrobić się do 2 tys.

Wg mojego researchu  takie kryteria spełnia np. Sonos Move. Coś jeszcze? 

Z góry dziękuję!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zelekzelek napisał:

Fajna propozycja. Myslalem jeszcze o Harman/Kardon Citation 200 lub JBL Charge 5 WIFI.

Jakie brzmienie ma ta Yamaha?

Mnie nie pytaj o brzmienie. 

Skontaktuj się z Topami, wyślą Tobie i sprawdzisz u siebie, albo odeślesz jak się nie spodoba. 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Q21 napisał:

Cześć, Sonos Move to bardzo często wybierany sprzęt w swoim budżecie. Dobrze grający, z bardzo dobrą aplikacją i obsługą. Bardzo popularną opcją jest również Harman Kardon Citation 200. :) 

Ok, rozumiem, a brzmieniowo? Czy któryś z nich ma jakieś specyficzne brzmienie (mocny bas, mocną Górę, neutralność, itd)?

 

Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 16.11.2023 o 19:11, zelekzelek napisał:

Hej Forumowicze,

poszukuję przenośnego głośnika, który wyjściowo by grał w niedużej sypialni (10 m2), ale posiadałby również zasilanie akumulatorowe, umożliwiające pracę poza domem. 

Zależy mi również na funkcji streamingu - podstawowe aplikacje typu Spotify, TuneIn. Brzmienie - nie musi grać głośno, ale zależy mi na możliwie niskim zejściu i pełnym brzmieniu przy niskich poziomach głośności. Budżet - byłoby miło wyrobić się do 2 tys.

Wg mojego researchu  takie kryteria spełnia np. Sonos Move. Coś jeszcze? 

Z góry dziękuję!

 

Cześć

Jeśli temat jeszcze jest aktualny, to proponujemy Yamahę Musiccast 50 https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-50.html

Znacznie większa a niż MC20, a w dodatku jest w stereo. Brzmi też lepiej na basie, i jest znacznie więcej przestrzeni ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć wszystkim, podepnę się pod temat.

Tak samo jak przedmówca, poszukuję głośnika do sypialni (15m2), który dodatkowo będzie przenośny (czasami zabrać na podwórko) i będzie łączył się przez WiFi (nie chcę łączyć się po BT, w dzień muzyka a wieczorkiem puścić sobie jakąś audycję, czy radio internetowe).

Biorę pod uwagę HK Citation 200, ale chciał bym się dowiedzieć czy są jakieś alternatywy. Teraz w promocjach jest Sonos Move gen1, za 1299pln (czyli taniej od HK). Niedawno był Beolit 20 za 1600pln. 

Czy może macie jakieś sugestie dodatkowo ?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...