Skocz do zawartości

Pytanie do właścicieli CXN


mateolo2

Recommended Posts

Cześć,

Chce kupić CXN.

Pytanie czy jak zaloguję się na nim do swojego konta tidal to czy bez użycia telefonu mogę wejsc przez pokrętło/ekran urządzenia na swoje konto i puścić np playlistę? 
 

Czy za każdym razem trzeba wyciągać telefon/tablet i z niego wybierać co chce puścić?

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to prawda że CXN przez tidal connect obsługuje tylko 24/44khz?! Chyba niemożliwe, żeby streamer za prawie 5 tysięcy miał takie maksimum, gdy wiim mini za kilka stów jest bit perfect… Nie zależy mi na mqa, ale przy starym bluesound node 2 uzyskuje na Fisiak często 24/88. Czy to oznacza, że na moim nowym CXN nie będzie takiej opcji?! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek4446 napisał:

Dlaczego ?

Pytam , bo przymierzałem się do tego ustrojstwa i .... wybrałem inaczej . Nie chcę zniechęcać , więc tylko pytam o powód takiej decyzji.

Przyznam, że moje powody nie są specjalnie mocne… mam obecnie bluesound node plus zewnętrzny dać Audiolab m dac plus. Bo bluesounda mam zasilacz liniowy. I za każdym razem kiedy chcę posłuchać muzy to muszę to wszystko po kolei odpalać jak w procedurze startowej. czekać… gra to obłędnie, ale wolę mieć wszystko w jednym. Plus ten ekran z okładkami mnie strasznie kupuje… 

Jutro będzie u mnie cxn i zrobię testy. Jeśli zagra gorzej to zostaje przy tym co miałem. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CXN gra nadal atrakcyjnie. I coraz czesciej pojawia się jak już kurz opada że gra lepiej od Eversolo A6

Ja mam także pdoobne doświadczenia. Mimo że design stroi po stronie Eversolo.

Dnia 6.12.2023 o 12:34, mateolo2 napisał:

Czy za każdym razem trzeba wyciągać telefon/tablet i z niego wybierać co chce puścić?

Jak się zalogujesz na urządzeniu to nie. Z pilota włączysz.

Ale funkcjonalność jest ograniczona.

Dnia 6.12.2023 o 15:36, tomek4446 napisał:

Jak tak to rozważ Eversolo DMP - A6 . To właśnie on wygrał u mnie z CXN.

Ale why?

Dnia 6.12.2023 o 18:57, Tomasz Kluczynski napisał:

Na grupach fejsowych 2 dni temu widziałem za 3300zł, bo gość kupił tego droższego  chyba model A8 ten z fajnym dackiem na kości AKM4499.

Tak A 8 juz jest fajny.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w CXN v2 dało się odpalić Tidala bez pilota, ale kiedy dodali Tidal Connect to usunęli tą opcję niestety. Pewnie nie chciało im się utrzymywać 3 implementacji tego samego serwisu (Tidal Connect, Airable i własna).

Jeśli chodzi o hires w tidal, to miało być do końca roku, ale mam to gdzieś, bardziej traktuję to jako ciekawostkę, 44/16 wystarczy. Wydaje mi się że max co można uzyskać po Tidalu na CXN to 48/24.

Co do Eversolo i innych chińskich wynalazków to wydają się fajne na początku, ale zobaczymy jak to się będzie zachowywało za rok czy dwa. Czy producent będzie dbał o aktualizacje softu.
Nie wiem jak wy, ale ja za często nie wymieniam klocków i wolę kupić coś sprawdzonego i stabilnego, co będę mógł używać bez problemów kilka dobrych lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...