Skocz do zawartości

Kino domowe do 10 tys


Marcin Lemiech

Recommended Posts

Może trochę dołożysz do interesu ale uważam że warto złożyć taki zestaw.

Amplituner - Yamaha v6a lub Denon avr-x2700h/3700h

sub - rel ht 1003mk2

Kolumny Zestawy 5.0

heco aurora, q acoustics 3000, monitor Audio bronze, Dali Oberon. 

 

Przy Twoim metrażu możesz iść w kolumny podstawkowe na fronty. 

 

 

Edytowano przez Carmion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na pewno warto przejrzeć gotowe zestawy na naszej stronie. Są one już preferencyjnie wycenione, więc zawsze wychodzi to nieco lepiej :) 

Onkyo + Heco AuroraOnkyo + Monitor Audio BronzeOnkyo + Q Acoustics to jedne z ciekawszych moim zdaniem propozycji. Subwoofer możesz dokupić nieco później lub dołożyć, taki Heco Victa Elite 252 A jest przyjemnym rozwiązaniem. Nieco drożej jest SVS SB-1000, ale znacznie lepiej poradzi sobie w muzyce. 

Dobrą opcją jest też wspomniane wyżej rozwiązanie składające się z samych kolumn podstawkowych. Z amplitunerów warto rozważyć wtedy Yamahę RX-V6A, Onkyo TX-NR6100, Denon AVR-X2800H. Z kolumn wspomniane wcześniej Bronzy 100, Heco Aurora 300, System Audio Saxo. Jest trochę opcji, w razie czego zapraszamy do kontaktu, na odsłuchy i indywidualne wyceny :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 11.12.2023 o 15:17, Q21 napisał:

Cześć, na pewno warto przejrzeć gotowe zestawy na naszej stronie. Są one już preferencyjnie wycenione, więc zawsze wychodzi to nieco lepiej :) 

Onkyo + Heco AuroraOnkyo + Monitor Audio BronzeOnkyo + Q Acoustics to jedne z ciekawszych moim zdaniem propozycji. Subwoofer możesz dokupić nieco później lub dołożyć, taki Heco Victa Elite 252 A jest przyjemnym rozwiązaniem. Nieco drożej jest SVS SB-1000, ale znacznie lepiej poradzi sobie w muzyce. 

Dobrą opcją jest też wspomniane wyżej rozwiązanie składające się z samych kolumn podstawkowych. Z amplitunerów warto rozważyć wtedy Yamahę RX-V6A, Onkyo TX-NR6100, Denon AVR-X2800H. Z kolumn wspomniane wcześniej Bronzy 100, Heco Aurora 300, System Audio Saxo. Jest trochę opcji, w razie czego zapraszamy do kontaktu, na odsłuchy i indywidualne wyceny :) 

Witam, czy można prosić o taką indywidualną wycenę zestawu 5.0 Heco 700 + 300 +center (czarny kolor) + aplituner  yamaha RXV6A ..... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Odpisze będzie szybciej. :)

Zadzown do Q21 albo napisz do nich maila z numerem telefonu

 

napisałem priv na forum,  formularze na stronie i dodatkowo poł dnia dzwoniłem ale ciągle kolejka .... jesteś na linii jako 7, 6, 5 ... i jak byłem 3 to było po 18:00 i zamknięte ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szala18 napisał:

napisałem priv na forum,  formularze na stronie i dodatkowo poł dnia dzwoniłem ale ciągle kolejka .... jesteś na linii jako 7, 6, 5 ... i jak byłem 3 to było po 18:00 i zamknięte ;/

Miałem to samo. To dzwoń gdzie indziej miedzy czasie.

Nautilus 2, LBX, Elektropunkt

7 minut temu, Łukasz P. napisał:

Mi się zdarzyło czasem czekać 3-4 dni ale zawsze koledzy odpowiedzieli ;)

Albo tak. Mi nie. Ale ja jestem specjalnej troski :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2023 o 23:22, szala18 napisał:

napisałem priv na forum,  formularze na stronie i dodatkowo poł dnia dzwoniłem ale ciągle kolejka .... jesteś na linii jako 7, 6, 5 ... i jak byłem 3 to było po 18:00 i zamknięte ;/

Postaramy się jak najszybciej napisać, mamy bardzo duże obłożenie obecnie :( Przepraszamy, że musisz czekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...