Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do 1000zł


Recommended Posts

Witam, szukam najlepszych możliwych słuchawek nausznych w przedziale 799-1000zł. Na pierwszym miejscu jakość dźwięku. Do tej pory miałem Marshall Mid ANC (dawno nabyte), ale się rozpadły bez możliwości naprawy.

Mogę prosić o pomoc w wybraniu? Najlepiej z przewodem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rivnin napisał:

Witam, szukam najlepszych możliwych słuchawek nausznych w przedziale 799-1000zł. Na pierwszym miejscu jakość dźwięku. Do tej pory miałem Marshall Mid ANC (dawno nabyte), ale się rozpadły bez możliwości naprawy.

Mogę prosić o pomoc w wybraniu? Najlepiej z przewodem. 

Cześć.

Zerknij na Audio Technica. Mają tego trochę, poniżej budżetu i powyżej też się znajdą. 

Może Sennheiser też coś będzie miał.

A chcesz otwarte czy zamknięte?

Na to też zwróć uwagę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2024 o 17:26, Artur Brol napisał:

Cześć.

Zerknij na Audio Technica. Mają tego trochę, poniżej budżetu i powyżej też się znajdą. 

Może Sennheiser też coś będzie miał.

A chcesz otwarte czy zamknięte?

Na to też zwróć uwagę. 

Raczej zamknięte - niestety nie znam za bardzo różnicy między nimi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Profi napisał:

Zamknięte dobrze izolują, ale przez to, że nie wyrównują ciśnienia, szkodzą na słuch w dłuższej perspektywie.

To akurat zależy bardziej od padów, bo ucho tak czy siak jest zamknięte w nich, przetwornik blokuje dopływ powietrza od zewnątrz w większości przypadków. 

Warto sprawdzić ATH-A990Z oraz Meze 99 Neo w tym budżecie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz Audio Technica na stronie, sporo tego maja. Dla przykladu, dodajac do powyzszych propozycji:

Audio-Technica ATH-M50x

Audio-Technica ATH-A550Z

Sam mialem MSR 7, teraz jest nowa wersja - zbalansowana. Jak dla mnie troche za jasne byly ale sluchalo sie bardzo fajnie. Jesli gdzies bedziesz mial okazje stara czy nowa sprawdzic. Polecam.

Oraz Sennheizer, Beyerdynamic, AKG, Denon gdybys w przecenie znalazl np AH D5200 .Inne tez chyba wciaz sa gdzies w sklepach.

Tyle co pamietam

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2024 o 16:52, Artur Brol napisał:

Sprawdz Audio Technica na stronie, sporo tego maja. Dla przykladu, dodajac do powyzszych propozycji:

Audio-Technica ATH-M50x

Audio-Technica ATH-A550Z

Sam mialem MSR 7, teraz jest nowa wersja - zbalansowana. Jak dla mnie troche za jasne byly ale sluchalo sie bardzo fajnie. Jesli gdzies bedziesz mial okazje stara czy nowa sprawdzic. Polecam.

Oraz Sennheizer, Beyerdynamic, AKG, Denon gdybys w przecenie znalazl np AH D5200 .Inne tez chyba wciaz sa gdzies w sklepach.

Tyle co pamietam

 

 

 

Obecnie mamy w promocji, kilka modeli od Audio Techniki. Szczególnie godne uwagi są obecnie A990Z, nie tylko dlatego, że kosztują teraz 799! Ale przede wszystkim, że grają dużo lepiej od A550Z i niewiele słabiej od A1000Z :)

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-a990z.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...