Skocz do zawartości

jaki zestaw do BW 702 S3 ?


wesanderson93

Recommended Posts

Dzień dobry Wszystkim, 

chodzą mi po głowie te głośniki, miałem okazję posłuchać ich ostatnio za granicą, niestety nie pamiętam pod co były podpięte. 

Krótko o tym co potrzebuje i gdzie ma to stać:

-salon 26 m

- muzyka : tutaj różnie, klasyczna, alternatywna, sporo wokalu, pianina, lubię posłuchać Hania Rani, Hauser ale też Rojka czy Męskie Granie.

- budżet na ampli do 15k brutto.

- chciałbym dorzucić do tego gramofon, tutaj budżet osobny, totalnie się nie znam.

 

Muzykę streamuje z iphona / Spotify / Apple Music / Tidal / Youtube.

Podobają mi się multimedialne kombajny od NAD ale czytając kiedyś opinie o CA Evo 150 wyczytałem, że takie multimedialne sprzęty nie koniecznie mogą uciągnąć S3 w pełni. 

W zestawach czy na yt widzę częste zestawienie tych kolumn z Rotelem albo właśnie z NAD T 778.

 

Co moglibyście doradzić ? Jeśli chodzi o kolumny to jestem też otwarty na sugestie innych, które Waszym zdaniem w cenie BW lepiej sprawdzą się do muzyki, której słucham. 

 

Dzięki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzesiek202 napisał:

Może jakiś mocniejszy Unison Research

W AudioTopie coś takiego wisi, ale nie mam pojęcia, jak gra. :)

https://audiotop.pl/pl/p/Wzmacniacz-hybrydowy-Unison-Research-Unico-90-Black-OUTLET/21845?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=df62c520-1859-a84a-3e2f-21e8a15a88e8#

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Osobiście pod Bowersy preferuję cieplejsze wzmacniacze. Na pewno zacząłbym odsłuchy od Vincentów SV-228 oraz SV-237, jak full lampa to Fezz Titania Evo, a tranzystor to Musical FIdelity M6si lub Rega Elicit MK5. Do nich możesz dorzucić EverSolo DMP-A6 lub Cambridge CXN100 i masz bardzo fajny, uniwersalny zestaw. Jeśli wolałbyś wszystko w jednym sprzęcie, to jedną z opcji będzie wspomniany przez Ciebie Cambridge Evo 150, drugą Atoll SDA200, a trzecią jaśniejsze Primare I25 Prisma :) 

Każdy może się spodobać, w razie czego zapraszamy do nas na odsłuch :) Sprawdzisz kilka opcji i sam przekonasz się, jaki kierunek brzmieniowy będzie dla Ciebie odpowiedni ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...