Skocz do zawartości

Yamaha R-N800A rozczarowanie


RLG

Recommended Posts

4 godziny temu, Alex1964 napisał:

pewnie z czasem tak zrobię, na razie cieszę się że salon przyjął sprzęt. A z czasem pewnie wrócę do tematu. Dzięki też myślałem o Rotelu , tylko trochę inna kasa

A rozmawiałeś z pracownikami salonu co mogło być przyczyną tego, że Yamaha nie zagrała z Twoimi Pylonami?
Mnie by korciło, by to kiedyś sprawdzić i pojawić się z kolumnami mimo że to trochę męczące - waga podłogówki zbliżona do nazwy modelu 😞
Tym bardziej, że mógłbyś wtedy porównać jak zagrają z Rotelem.

Pozdrawiam
PS. Gratulacje dla TopHiFi za dobre załatwienie sprawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RoRo napisał:

A rozmawiałeś z pracownikami salonu co mogło być przyczyną tego, że Yamaha nie zagrała z Twoimi Pylonami?
Mnie by korciło, by to kiedyś sprawdzić i pojawić się z kolumnami mimo że to trochę męczące - waga podłogówki zbliżona do nazwy modelu 😞
Tym bardziej, że mógłbyś wtedy porównać jak zagrają z Rotelem.

Pozdrawiam
PS. Gratulacje dla TopHiFi za dobre załatwienie sprawy!

rozmawialiśmy , ale nie znaleźliśmy przyczyny. Zapewne trzeba będzie właśnie tak zrobić i zawieźć do salonu kolumny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem.

Miałem trochę tych Yamah...była też 840, była i 701-ka. 800-tki nie miałem, ale jeśli jest tożsama z 803-ką i bardzo podobna do 701-ki to przeskok pomiędzy Pianocraftem, a 800-tką powinien być duży. 

Dziwna sprawa.

Może problemem jest źródło ? 

A w salonie sprawdzili ten Twój amplituner ? Wszystko było  z nim ok ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Cieszymy się, że udało się załatwić sprawę w sposób satysfakcjonujący. Zapraszamy do dalszej współpracy z Panem Łukaszem z Tophifi Lublin!

okazuje się , że nie ma tak łatwo, może ktoś wie gdzie powinienem złożyć oświadczenia odstąpienia od umowy. Póki co jestem odsyłany i każdy mówi co innego. Jedni mówią , że to bank powinien załatwić sprawę, a bank , że to sklep powinien przyjąć oświadczenie . Nie wiem w sumie jak powinno być i jaka jest procedura a czas ucieka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie wziąłeś kredyt na ten amplituner? No to kredyt w banku wziąłeś, Top hifi pewnie załatwiał formalności jako pośrednik. Pieniądze zakładam że dostałeś z powrotem, wiec teraz musisz oddać je bankowi po prostu. Czyli spłacić całkowicie kredyt. I po temacie, nie musisz odstępować od umowy itd. 
Chyba że jest inny problem, bo piszesz w sposób bardzo niejasny.

Edytowano przez majkel74
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alex1964 napisał:

okazuje się , że nie ma tak łatwo, może ktoś wie gdzie powinienem złożyć oświadczenia odstąpienia od umowy. Póki co jestem odsyłany i każdy mówi co innego. Jedni mówią , że to bank powinien załatwić sprawę, a bank , że to sklep powinien przyjąć oświadczenie . Nie wiem w sumie jak powinno być i jaka jest procedura a czas ucieka

Sprawa jest prosta. Należy się zgłosić do banku w celu anulacji kredytu. Salon w Lublinie, musi poinformować swojego opiekuna, o rezygnacji ze strony klienta i dołączyć karetkę. Tyle. Cała procedura może potrwać nawet do czterech tygodni, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.

2 godziny temu, majkel74 napisał:

W sensie wziąłeś kredyt na ten amplituner? No to kredyt w banku wziąłeś, Top hifi pewnie załatwiał formalności jako pośrednik. Pieniądze zakładam że dostałeś z powrotem, wiec teraz musisz oddać je bankowi po prostu. Czyli spłacić całkowicie kredyt. I po temacie, nie musisz odstępować od umowy itd. 
Chyba że jest inny problem, bo piszesz w sposób bardzo niejasny.

Klient nie dostaje żadnych pieniędzy od banku. Nastąpiłby zwrot conajwyżej wpłaty własnej jeśli ta była zawarta przy kredycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...