Skocz do zawartości

Bowers&wilkins


Snow

Recommended Posts

Witam całe forum.Chciałbym się was poradzić,otóż kupiłem wzmacniacz Denon pm-1700ne i obecnie mam podpięte do niego kolumny Pylon Audio Sapphire 25 ale to nie jest i dlatego planuje kupić kolumny do 10k tylko nie wiem jakie dobrze się zgrywają z Denonem,myślałem o B&W 603s3 tylko nie wiem czy to jest dobry pomysł proszę doradźcie mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Bowersy z zasady zgrywają się z Denonami, Z takimi głośniczkami jak 603s3 to wielki smok z Denona 1700NE to winien robić  co chce, tam są 30Amperowe mos-fety na wyjściu!

W ciemno bym nie kupował tym bardziej,że ciekawy budżet masz na to i chyba zabrałbym wzmacniacz do salonu i posłuchał go z kilkoma głośnikami jak sobie radzą.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Denona polecę jeszcze sprawdzenie Triangle Espirt EZ Antal, bas też zwarty jak B&W, ale górę lżej podbita, trochę delikatniej podana, przy zachowaniu wysokiej dokładności grania i bardziej liniowo przechodząca w średnicę, która też jest mocną stroną tej kolumn, zwłaszcza wokale brzmią bardzo naturalnie bez podbarwień. Podobny styl grania oferuje Focal Vestia N°2 z tym, że z większym dociążeniem niskich tonów, które też są bardziej mięsiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Snow napisał:

Witam całe forum.Chciałbym się was poradzić,otóż kupiłem wzmacniacz Denon pm-1700ne i obecnie mam podpięte do niego kolumny Pylon Audio Sapphire 25 ale to nie jest i dlatego planuje kupić kolumny do 10k tylko nie wiem jakie dobrze się zgrywają z Denonem,myślałem o B&W 603s3 tylko nie wiem czy to jest dobry pomysł proszę doradźcie mi.

Cześć,

603s3 odwdzięcza się jak tylko dostaną dobrego kompana. Takie połączenie z Denonem ma prawo zadziałać. Czy nie chciałbyś pożyczyć tych głośników i sprawdzić w swoich warunkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Cześć,

603s3 odwdzięcza się jak tylko dostaną dobrego kompana. Takie połączenie z Denonem ma prawo zadziałać. Czy nie chciałbyś pożyczyć tych głośników i sprawdzić w swoich warunkach?

Jestem z Łodzi czy będzie mozliwość wypożyczenia kolumn w moim mieście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bowersy dogadują się z Denonem. Ale obecnie to sa bardzo drogie produkty jak za swoją klase.

W tej cenie dostaniesz Silver 500 czy Heco Revolution 9 którym bliżej do Bowersa serii 7.

A tak samo dobrze sprawdzają się w połączeniu z Denonem także prezentują dzwięk po jasniejszej stronie. Ale nie tak surowy. Z jasniejszych kolumn jest jeszcze Triangle

14 godzin temu, Snow napisał:

Dzięki jeszcze mam na uwadze Polk Audio r600

To z kolei jest inna szkoła, rowniejsza. Głebsza w graniu. Mnie nie przekonuje jednak ma wielu zwolenników. ładnie wykoanana

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Denon-a, pomijając samą klasę Pylon-a Sapphire, ten model średnio pasuje. Denon 1700 potrzebuje żywych i zwartych w brzmieniu kolumn. B&W spoko, Monitor Audio również, może jakiś Audiovector z serii QR? Oczywiście w cudzysłowie ale aluminiowe membrany i kopułki będą tutaj jak znalazł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a co nie odpowiada Ci w obecnych Pylonach? Szafiry to faktycznie moim zdaniem średnia para do Denona, ale takie Diamond 28 już fajnie mogą podpasować :) Opcji poza tym masz dużo, bo mogą się spodobać Polk R600, żywsze, szybsze i grające bardziej V-ką Monitor Audio Silver 500, warto też moim zdaniem sprawdzić Dali Opticon 6 MK2 :) 

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na odsłuch, sprawdzisz kilka opcji :) Zachęcam też do obejrzenia naszego filmu z kolumnami podłogowymi do 10k PLN :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...