Skocz do zawartości

Zamiana Onkyo TX-8150, lepszy bas w Zensor 7


MaciekD

Recommended Posts

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

CA bardzo pasuje pod te Dali. Moim zdanniem to lepsze zestawienie. Ale to ty musisz byc pewny ze to jest krok w ktora strone chcesz iść.

Tylko tak z ciekawosci zapytam. Bo widze ze galka jest na 11-12 ustawiona. Słuchasz tak glosno?

 

Nie zastanawiałem się nad tym. Nie słucham bardzo głośno a samą głośność regulowałem streemerem. Streemer jest ustawiony na 15-16 na 30.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kończy się mój 1,5 tygodniowy odsłuch zestawu CXA81+CXN v2.

Słuchało mi się tego bardzo dobrze. Przestrzenność, bas, kontrola wszystko jest na naprawdę dobrym poziomie. Po tym czasie mogę jasno stwierdzić, że takie połączenie jest lepsze  niż mój 6000a play (co nie oznacza, że on jest zły).

W związku z powyższym pojawiło się mocne postanowienie zmiany elektroniki. Planowane jest na grudzień 24 lub styczeń 25.

Na początku oczywiście postanowienie dotyczyło zmiany na zestaw CA ale teraz zacząłem się zastanawiać czy w tej cenie (powiedzmy do 8-8,5tys) znajdę coś co będzie grało z podobną jakością. zależy mi zarówno na dobrym basie, kontrolowanym bardziej niż w Audiolab 6000a ale równie wysoko cenię sobie szeroką scenę i wysoką jakość wokalu.

Głównie zastanawia mnie czy jakiś all in one jakościowo będzie na takim poziomie co zestaw CA lub czy znajdę inny zestaw ale taki, który będzie już posiadał HDMI. 

Przyjemnie byłoby regulować głośność zestawu pilotem TV ale nadal najwyższy priorytet posiada jakość dźwięku stereo.

Warunkiem koniecznym jest natomiast Tidal Connect. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...