Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Wpadłem na forum z zapytaniem jaką dobrą kartę dźwiękową do komputera wybrać. 
Napędzać będzie ona stare poczciwe Sony XB700. W późniejszym czasie może coś lepszego. 

Poprzedni Asus Xonar DG napędzał je wystarczająco jak dla mnie. 
Słucham głownie muzyki klubowej także miły bass dla ucha wskazany. Ważne aby też sterownik nie krzaczył w Win 10.

Budżet ok 300zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być na USB to proponuję się zainteresować parametrami Arturia Minifuse2. Bezkonfliktowy. Świetnie pracuje jako karta dźwiękowa 24bit 192kHz. Posiada wejścia i wyjścia symetryczne, obsługujące także sygnały niesymetryczne. Wejścia TRS lub XLR, wyjścia TRS. Wyjście słuchawkowe zresztą bardzo dobrej jakości, też TRS. Wszystko przygotowane pod sprzęt profesjonalny.

Swego czasu próbowałem używać popularnego Focusrite Scarlett 2i2 - nie polecam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj

Moim zdaniem Audioquest Dragonfly rozwiąże tu problem. Łatwe, małe, poręczne, w dodatku niedrogie :)

zerknij na nasz filmik 

https://youtu.be/Bls1RtzoiO4?si=_EnSO9boKNAY9zdf

Panowie, kolega chce napędzić słuchawki bezprzewodowe, to chyba nie tędy droga, a jak by już były przewodowe to znacznie lepiej to zrobi iBasso dc06pro.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...