Skocz do zawartości

B&W 607 - zmieniam ampli


Szafran1906

Recommended Posts

Witajcie,

goraca prosba o podzielenie sie ze mna swoja wiedza. Posiadam glosniki jak w tytule, Mam salon w ksztalcie litery L , w tej mniejszej , bocznej jego czesci  ( 2,5 x 3 m) jest kacik muzyczny, zamkniety 3 scianami , ostatni bok wirtualnego pokoju jest calkowicie otwarty na salon, na tej 3 metrowej scianie mam umieszczone glosniki. zakladam ze wiekszy glosnik by mnie zamęczył.  przez 3 lata glosniki pracowaly z denonem ceol n10, i jak na moje potrzeby bylem zadowolony. aktualnie wyswietlacz posiada juz pionowe smugi , co zrobilo sie juz wizualnie rażące , jest wiec decyzja o zakupie nowego ampli strumieniowego, 95% slucham ze spotify, wiec moge odpuscic na tym etapie cd. no i wlasnie ;) co to powinno byc ? namawiaja mnie na marantza pm7000n, tylko czy to ma sens do takich malych glosnikow i pomieszczenia? ratunku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Tomasz Kluczynski napisał:

dzieki bardzo , troche mam obaw przed takimi zakupami ale roznica w cenie faktycznie spora, myslisz ze wukorzystam potencjal tego ampli w tym metrazu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

bylem i sluchalem go (Marantza) wczoraj jak i denona dra900, jestem zachwycony Marantzem, macie racje, przeskok z mojego ceola ogromny, oczywiscie w domu zagra pewnie deko slabiej z racji warunkow odsluchowych. 

czy stojaki pod te bowersy zrobi roznice? aktualnie graja z szafki tv

Edytowano przez Szafran1906
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2024 o 12:04, Szafran1906 napisał:

dzieki bardzo , troche mam obaw przed takimi zakupami ale roznica w cenie faktycznie spora, myslisz ze wukorzystam potencjal tego ampli w tym metrazu?

Nie ma co się obawiać, wysyłka w dodatkowym kartonie, dobrze zabezpieczone, dodatkowo masz 30 dni na zwrot jak coś 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PM7000N to zupełnie inna liga niż CEOL, ale też trochę urządzenia budowane z innym zamysłem. Jak się podoba PM7000N po odsłuchu, to w zasadzie nie ma chyba co się zastanawiać. Chyba, że jeszcze chcesz szukać jakiejś alternatywy, bo jeżeli to jest jedyne urządzenie jakie na ten moment testowałeś, to być może warto rzeczywiście rozważyć alternatywy i sprawdzić jeszcze co potrafią inne, żeby mieć szerszy pogląd na to czego można oczekiwać od sprzętu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedzi, Marantz zamowiony :)

podpowidzcie mi prosze jeszcze w temacie kabli

 

aktuslnie posiadam 2mm na bananach z allegro, zakladam ze to nie bajlepsze rozwiazanie, co rekomendujecie na polaczenie bowersow z tym marantzem? inne kable, ewentualnie gdzie moźna zatobic te ktore juz mam? te akrualne placilem w okolicach 40 pln za metr, a zarabialem sam, niesrety nie posiasam lutownicy, wiec hest to zapewne amatorka di kwadratu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...