Skocz do zawartości

Amplituner stereo do Pylon Pearl monitor


Piotrek42

Recommended Posts

Czy amplituner Onkyo TX-8470 i kolumny Pylon Pearl monitor to dobry wybór?

Szukam amplitunera stereo do tych kolumn. Wykorzystanie do Netflix/youtube/Tidal i muzyka od techno po disco.

2 minuty temu, Piotrek42 napisał:

Czy amplituner Onkyo TX-8470 i kolumny Pylon Pearl monitor to dobry wybór?

Szukam amplitunera stereo do tych kolumn. Wykorzystanie do Netflix/youtube/Tidal i muzyka od techno po disco.

Pokój 17m2

3 minuty temu, Piotrek42 napisał:

Czy amplituner Onkyo TX-8470 i kolumny Pylon Pearl monitor to dobry wybór?

Szukam amplitunera stereo do tych kolumn. Wykorzystanie do Netflix/youtube/Tidal i muzyka od techno po disco.

Pokój 17m2. Budżet 4000zl na amplituner.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Z czego je obecnie napędzasz i co chciałbyś zmienić? Pearle są dość uniwersalne w kwestii doboru wzmacniacza do nich. Marantz PM7000N zagra cieplejszym dźwiękiem, Onkyo będzie jaśniejsze. Warto też rozważyć Audiolaba 6000A Play, może Cambridge CXA61 z WiiM Pro. Opcji jest bardzo dużo :) Zapraszam do kontaktu i na odsłuch, posłuchasz kilku sprzętów na własne uszy i wybierzesz dla siebie najciekawszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem taki zestaw z informacji z neta. Nic jeszcze nie kupilem. Podobaja mi sie te kolumny i szukam cos do nich co je zgra a ja bede mogl tez film obejrzec z tv i muzyki posluchac na nich.

Wybralem taki zestaw z informacji z neta. Nic jeszcze nie kupilem. Podobaja mi sie te kolumny i szukam cos do nich co je zgra a ja bede mogl tez film obejrzec z tv i muzyki posluchac na nich. To bedzie moj pierwszy zestaw stereo. Poczatki moje z audio hifi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz to jedno z ciekawszych rozwiązań w tym przedziale cenowym, ale nie bałbym się też np. PMA-900HNE, ponieważ przeznaczenie systemu czyli YouTube, Netflix, czy muzyka jak Techno, Disco (pytanie co jeszcze pomiędzy :)) wymagać będzie nieco solidniejszej podstawy basowej i to w nich znajdziesz. Cambridge Audio też bym nie skreślał. Teraz pozostaje tylko posłuchać - propozycji kilka już się pojawiło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2024 o 12:27, Piotrek42 napisał:

Czy amplituner Onkyo TX-8470 i kolumny Pylon Pearl monitor to dobry wybór?

Szukam amplitunera stereo do tych kolumn. Wykorzystanie do Netflix/youtube/Tidal i muzyka od techno po disco.

Pokój 17m2

 

Witaj,

Dorzucam Ci do tej listy amplituner stereo Yamahy RN600 albo zauważalnie lepiej grający RN800

https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-r-n600a.html

https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-r-n800a.html?color=1709&gad_source=1&gbraid=0AAAAAD3sgsEWqeUl9eF3tc4K771IRHWXD&gclid=CjwKCAjwkJm0BhBxEiwAwT1AXAABf3Fy4QIJodTIgQkuYxqRRcjhlBOj5VnsqqRof1BXs0CjKjattBoCtJ4QAvD_BwE

Obydwa bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne. Wersja wyższa brzmi lepiej, poczujesz to w kontekście swoich kolumn.

Zapraszam na odsłuchy :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...