Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do Arcama AVR 20


Manga

Recommended Posts

Witam. Pomimo że to dział stereo ja  będę szukał pomocy w doborze  kolumn podłogowych ,do Ampli Arcama 20 .  Kino mam w miarę ogarnięte i podoba mi się w nim  nie krzykliwość tego sprzętu.  W stereo będe szukał podstawy basowej (bez suba ,mam rel 1250mk2). 

Pomieszczenie 36 M2  +otwarta kuchnia i hol.  Nie chodzi jednak o głośne granie, a wręcz przeciwnie . Raczej będą to kolumny o dużych gabarytach. Budżet  do 20k.  Z tego co wyczytałem  powinienem uwzględnić modele z  Heco , Pylon, Kef. Co byście radzili jeszcze odsłuchać?  Patrzyłem również na rynek używek vintage ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowe kolumny, to jest kilka bardzo ciekawych propozycji. Już na początku serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy porównawczy poszczególnych modeli, który da Ci pełne odczucia, co każda z kolumn jest w stanie dźwiękowo zaoferować.

Na pewno posłuchaj Pylon Audio Jasper 25 Mk2. Jako alternatywa koniecznie Klipsch R-F7 III oraz Focal Aria Evo X No4. To moim zdaniem konstrukcje, które powinny się bardzo dobrze sprawdzić w Twoim salonie. Każda oczywiście brzmi „na swój sposób”, ale to już kwestia indywidualnych preferencji.

Zapraszam serdecznie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...