Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 588 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  1. problem z amplitunerem

    • 1 odpowiedź
    • 1,3k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,9k wyświetleń
  2. TrueHD/DTS z pc?

    • 3 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  3. Menu ekranowe

    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń
  4. Gotowy Zestaw Kina Domowego

    • 11 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  5. kino domowe z monitorami Adam

    • 1 odpowiedź
    • 1,3k wyświetleń
    • 39 odpowiedzi
    • 7k wyświetleń
  6. prośba o wycene

    • 0 odpowiedzi
    • 994 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  7. Radio internetowe HK AVR 460

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  8. Glosniki do tv

    • 0 odpowiedzi
    • 989 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
  9. Podłączenie 2 wzmacniaczy

    • 7 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 7,4k wyświetleń
  10. Logitech 5.1Z906THX980

    • 0 odpowiedzi
    • 986 wyświetleń
    • 45 odpowiedzi
    • 9,5k wyświetleń
  11. Samsung HT-H 5550

    • 3 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Masz 100% racji !!! Mialem helicon 400mk2 ktore sa wyzej od rubicon.Graj milo dla ucha i tyle nie ma tam tego powera. Co do pozostalych granie na 5min.Co do klipsch tam odrazu trzeba by bylo troszke sciszyc ta tube.Bas maja fajny i potrafia zagrac extremalnie glosno.Kolega ma je z yamaha as2000 i jeszcze podkreca wysokie ale on lubi takie granie.W tej cenie to bardzo dobre kolumny dla odbiorcy ktory preferuje takie brzmienie. W pracy mamy stara wieze schneider z equalizerem i zawsze ustawiony jest usmiech dyskoteki duzo ludzi jednak lubi takie granie jak glosno cyka i wali basem a klipsch to robi.
    • @S.N.A.F.U. Słuchasz systemu z eversolo. Następnie go zwracasz. Wypożyczasz inny komponent, odsłuch - obserwacje. To rozumiem. Tego nie rozumiem.  Jak można porównywać dwa elementy audio, z których został tylko jeden. 
    • Też byłem w imaxie (Poznań). Diuna II. Dźwięk w mojej piwnicy lepszy. Bardziej rozdzielczy i potężniejszy. Pomimo, że nie dookólny a zaledwie stereo, to efekty bardziej wyraziste. No, ale co kto lubi. 
    • Wtedy w ostateczności pójdę w 18 na standach, kumpel ma i rekomenduje, iż grają mu pięknie, tego modelu akurat nie testowałem, a to trochę inna sygnatura, niż mk2, mimo to jest to ta sama oaza spokoju oraz różnorodność basowa, może jeszcze coś pylon dorzuci w swojej ofercie na poziomie Jasperów, czekam również na recenzję @ufo27 odświeżonych diamondów- raczej do półtora miecha będę już wiedział jak się spisze cały system i znowu od nowa ustawiania, przestawianie oraz skręcanie   Dali jeszcze jako tako można testować, ale jak się spiszą na dłuższą metę to nie wiem, ale pamiętam, że w salonie tak na pierwszy rzut oraz na szybko grały po prostu przyjemnie i tyle, a  klipsch oraz b&w to nie dla mnie taka męczarnia.   Taka ciekawostka: Wczoraj byłem w kinie w imaxie i tak się dość skupiłem na magii tego dźwięku oraz całego systemu imaxowego i szczerze napisze, że jak wlatywał jakiś podkład muzyczny to zdarzało się , iż był męczący, fakt, że efekty basowe dostaje się na klatę lub pod tyłek przy różnorodnych wybuchach, uderzeniach, etc cetera, oczywiście taki zabieg zapiera dech w piersiach, ale za to w muzie basik przytłaczał i zamazywał całość,, nie zawsze, ale przykładowo leciała w trailerze "Madonna - Like A Prayer" to bardziej buczało, niż ukazywało klarowność basu, jakoś to mi się rzuciło dość mocno w uszy.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...