Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 926 tematów w tym forum

    • 4 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  1. Zmiana odtwarzacza Cd

    • 22 odpowiedzi
    • 8,6k wyświetleń
  2. JBL es30 - wasze opinie

    • 2 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
  3. technics SU_V900

    • 1 odpowiedź
    • 2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  4. Pomoc!

    • 1 odpowiedź
    • 2,3k wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 13,6k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5,6k wyświetleń
  5. wzmacniacz

    • 10 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
  6. Sprzęt do 5k zł

    • 9 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
  7. Wybór kolumn podłogowych

    • 4 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  8. Własny subwoffer

    • 11 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
  9. Skomponowanie zestawu

    • 7 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  10. Skompletowanie zestawu

    • 12 odpowiedzi
    • 5,2k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 15,6k wyświetleń
  11. Tani zestaw do kompa

    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  12. Rozmieszczenie stereo

    • 2 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Zamiast wymieniać Cariny zastanowiłbym się nad wymianą wzmacniacza. CXA81 jest fajnym sprzętem, jednak mimo relatywnie wysokiej mocy posiada niski współczynnik tłumienia, co ma napewno wpływ na to jak kontrolowane są przetworniki i finalnie jak sobie radzi w sytuacjach dostarczania niższej mocy. Cariny spokojnie mogą grać ze wzmacniaczami kosztującymi dwukrotność tego CA.
    • Troche posluchalem. Mam wrazenie ze muzyka w tych nowych jakby cichsza byla, z drugiej jednak strony, jakby trzymala wszystko lepiej w ryzach. Lepiej kontrolowala to co sie dzieje na scenie. Pozatym i to brzmi  jakby dzwiek byl bardziej wypelniony. Nie wiem czy tak jest naprawde ale takie mam odczucia.
    • Podejrzanie bardzo niska cena za te zabawki :>>>
    • Cześć, Jestem świeży w tej branży, o czym pewnie niedługo się przekonacie Pisze ponieważ chciałbym poprawić swoją jakość dźwięku podczas słuchania muzyki oraz oglądania telewizji.  Obecnie rozwiązanie czyli głośniki w telewizorze Philips OLED707 nie spełniają moich potrzeb. Pokój w którym chciałbym postawić kolumny ma ok 17m2. Głośniki jakie chciałbym zastosować to głośniki podstawkowe z uwagi na ilość miejsca, a budżet jakim dysponuje to ok.1100zł  Początkowo myślałem nad głośnikami aktywnymi, jednak biorąc pod uwagę parametry takie jak cena wygląd opinie na forum, więcej moich propozycji dotyczy głośników pasywnych. Muzyki chciałbym słuchać gównie z telewizora, jednak czasami chciałbym  również móc połączyć się za pomocą telefonu z głośnikami poprzez bluetooth . Funkcja na której również mi zależy, a nie wiem czy jest standardem, to funkcja dzięki której będę mógł sterować głośnością głośników za pomocą pilota w telewizorze, a nie osobnego pilota dołączanego do głośników. Poniżej przedstawiam listę głośników które udało mi się wyselekcjonować po przejrzeniu dziesiątek tematów i które mi w każdym razie wydają się warte uwagi.  1. Argon audio FORUS 4 - ok.900zł 2. Numan Reference 802 - ok.800zł 3. Argon Audio Alto 5 MK2 - ok.1000zł 4. MONITOR AUDIO Bronze 50 - (używane ok 1100zł)  5. KLIPSCH R-50M - ok 1100zł  6. Edifier S360DB - (używane ok.900zł System 2.1) 7. EDIFIER QR65 - ok.1000zł 8. Edifier S1000W- ok.1000zł Z racji że same głośniki praktycznie wyczerpały mój budżet to myślałem o zakupie taniego zasilacza pokroju Fosi Audio BT20A Pro TPA3255. Co myślicie o takim połączeniu ? Który uważacie że z ww. głośników najlepiej sprawdziłby się w takim połączeniu ? Może macie do polecenia jakiś inny zestaw audio, lub jakiś inny mały wzmacniacz ? 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...