Skocz do zawartości

steff

Uczestnik
 • Zawartość

  161
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1

O steff

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Ostatnio na profilu byli

345 wyświetleń profilu
 1. ...albo coś. Powiem tylko tyle, czytając wypowiedzi co poniektórych - bardzo się cieszę z nie posiadania żadnego sprzętu Sansui...
 2. Chyba sobie (nieudolnie) żartujesz, osoba uwiarygodniona przez aktywność na naszym forum zrywa umowę a Ty mówisz - nic się nie stało, to Twoja prywatna sprawa?... Od momentu złożenia oświadczenia woli przez osobę, która posiada zdolność do czynności prawnych, składający jest związany tym oświadczeniem. Tzn. ponosi za nie odpowiedzialność - musi wywiązać się ze zobowiązania lub czekają go określone konsekwencje prawne. Co do zasady, nie można odwołać takiego oświadczenia. (https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-umowa-ustna-czy-taki-rodzaj-zawarcia-umowy-jest-wazny).
 3. steff

  Nowy zestaw stereo do 5tys.

  No i właśnie o to chodzi w tej zabawie. Fajnie że w miarę szybko zwietrzyłeś kierunek.
 4. steff

  Nowy zestaw stereo do 5tys.

  Owszem, ale z tego co pamiętam ten klasyczny (pokrętło) sprawował się przyjemniej. Można wyłączyć automat (YPAO Volume -> Off) i próbować ręcznie, działa również z aktywną adaptacją (YPAO Korektor -> On).
 5. steff

  Nowy zestaw stereo do 5tys.

  A może tak po prostu (lecz nie po ałdiofilsku) zanim zaczniesz wydawać fortunę na kolumny, przewody i peryferia - podkręć pokręcadełkiem "Loudness"?...
 6. A wyłącznik nadprądowy, co najmniej Legrand Grand S301 B16 w tym będzie?...
 7. Może nie głowicom ale diamentowym ciągadłom. Tyle, że jest to typowa, standardowa technologia stosowana podczas produkcji drutu z metali albo stopów relatywnie miękkich (w tym Cu, Ag, CuZn itp.) metodą przeciągania. Żadna magia...
 8. steff

  Kino domowe vs. Stereo

  Jest to jedynie ostatni człon wyrazów złożonych oznaczających upodobania, zamiłowania lub skłonności do czegoś. Problem w tym, że skłonności „medialnie nośne” przeważnie naruszają normy społeczne.
 9. steff

  Kino domowe vs. Stereo

  Jak to często w bajkach bywa, minęło czasu mało wiele... jednak nie zmienia to faktu, że z gr. philos znaczy "kochający". Tak na marginesie.
 10. steff

  Jaki sens używać DAC-a

  U mnie siedzi sobie takie maleństwo i jak to KORG, robi dobrą robotę... Wydaje mi się, że mając PC warto wydać (obecnie) 600~800 zł na ten DAC. Aha, w pełni funkcjonalna wersja oprogramowania AudioGate 4 (Win / macOS) w cenie.
 11. steff

  Wasze systemy...

  Będzie. Mam dwa zestawy kolumn (tego samego producenta, ale z różnych półek cenowych) i różnica jest bardzo wyraźna.
 12. steff

  Test Yamaha RN803D

  Nie wiem jak jest z tym po ostatniej aktualizacji, ale z tego co pamiętam YPAO składało się dwóch uruchamianych niezależnie od siebie modułów: YPAO Volume oraz YPAO korektor. Może któryś z nich pozostaje włączony?
 13. steff

  Test Yamaha RN803D

  1: a- tak b- tak c- nie d- nie 2: nie słuchałem 3: Music Cast łączy się bezpośrednio z Spotify, ale można również przez BT lub AirPlay 4: antena DAB znajduje się w zestawie
 14. Być może wypadało by znać odpowiedź na pytanie, czy to jeszcze hobby czy już kompulsja?…
 15. steff

  Sprzęt używany - jak sprawdzić?

  Amplituner T+A Pulsar R 1520 R
×